fotografia ślubna Szczecin, fotograf ślubny w Szczecinie, reporterska fotografia ślubna, najlepszy fotograf ślubny w szczecinie, fotoreportaż ślubny, reportaż ślubny

Jarmark Bożonarodzeniowy 2017 w centrum Szczecina!

Jarmark Bożonarodzeniowy, Szczecin 2017Wydarzenie: Szczeciński Miejski Jarmark Bożonarodzeniowy 2017
Gdzie: Aleja Kwiatowa. 70-551 Szczecin [zobacz w google street view]
Kiedy: 7-17 grudnia 2017
Bilety: wstęp wolny

Czas przed Bożym Narodzeniem to idealna okazja, aby przy dźwiękach kolęd i blasku lampek skosztować regionalnych przysmaków, napić się grzanego wina i kupić świąteczne podarunki.

W dniach 7-17 grudnia 2017 Aleja Kwiatowa, Plac Żołnierza Polskiego i Plac Lotników zamienią się w Jarmark Bożonarodzeniowy.

Na wszystkich odwiedzających Jarmark Bożonarodzeniowy czekać będzie mnóstwo świątecznych atrakcji m.in. karuzela wenecka, jemiołowy zakątek, radio Św. Mikołaja. Do szczecina zawita również świąteczna ciężarówka Coca-Coli!

Drewniane domki z potrawami na świąteczny stół, zapach choinek i grzanego wina, kolędy rozbrzmiewające w tle i świetlne ozdoby – idealny przedświąteczny klimat! Tak właśnie będzie podczas drugiego już Jarmarku Bożonarodzeniowego, który w dniach 7-17 grudnia wypełni trzy place w centrum naszego miasta.

Na bożonarodzeniowym jarmarku dzięki świątecznej karuzeli weneckiej, dzieci odwiedzające Jarmark będą mogły na chwilę przenieść się do zaczarowanej krainy bajek.

W tym roku świąteczna karuzela będzie również miejscem, w którym jej pasażerowie nieść będą pomoc innym dzieciom. Za przejażdżkę karuzelą pobierana będzie bowiem symboliczna złotówka – cegiełka – która przeznaczona zostanie na planowany remont oddziału Św. Mikołaja w Szczecinie, na którym leczone są dzieci z chorobami nowotworowymi.

Świąteczny całus na szczęście

Zgodnie ze świąteczną tradycją pocałunek złożony pod jemiołą na ustach ukochanej osoby wróży miłość na długie lata. By nieco pomóc zakochanym na terenie jarmarku bożonarodzeniowego powstanie Jemiołowy Zakątek.

Może być to niebywała szansa do zapewnienia sobie szczęścia w miłości na resztę życia!

Zakupy w świątecznym klimacie

Wzdłuż jarmarkowych placów rozstawione zostaną domki, w których kupić będzie można potrawy produkty na świąteczny stół, rękodzieło, ozdoby, prezenty dla najbliższych i wiele innych.

Po zakupach przystanąć będzie można na coś pysznego i kubek grzanego wina lub gorącej czekolady.

Radio Świętego Mikołaja

Atmosfera Jarmarku to również muzyka, która płynąć będzie ze specjalnie zainstalowanego na każdym z trzech placów nagłośnienia. Radio Świętego Mikołaja działać będzie przez wszystkie dni trwania wydarzenia.

Prócz mnóstwa ciekawostek, kolęd i pastorałek, każdego wieczora z głośników popłyną… świąteczne życzenia.

Bożonarodzeniowo i sportowo

Prócz tych wszystkich atrakcji, dwa jarmarkowe weekendy podzielimy również tematycznie. W pierwszy weekend zapanuje iście sportowy klimat. Na Placu Lotników powstanie coś na wzór skateparku, w którym każdy będzie mógł spróbować swoich sił w sportach zimowych. Drugi weekend wprowadzi nas już w wigilijny klimat – szykujemy kilka niespodzianek, będących nawiązaniem do tradycyjnych, rodzinnych świąt.

Podczas jarmarku oczywiście spotkać będzie można Świętego Mikołaja i śnieżynki. W programie również animacje, konkursy z nagrodami i wiele więcej.

Godziny otwarcia Jarmarku Bożonarodzeniowego (7-17 grudnia 2017)

poniedziałek-czwartek 12:00-20:00
piątek-niedziela 10:00-22:00

Jarmark Bożonarodzeniowy, Szczecin 2017

➫ podsumowanie wydarzenia:
⬚ co:
Szczeciński Miejski Jarmark Bożonarodzeniowy 2017
⎚ gdzie:
Aleja Kwiatowa, Aleja Kwiatowa/Pl. Żołnierza,Szczecin,zachodniopomorskie-70-551
⇘ start:
07/12/2017
⇙ koniec:
17/12/2017
$ bilety:

Kierunek Szczecin - Dobry Kierunek!

U nas znajdziesz aktualne informacje o najlepszych imprezach, koncertach oraz wydarzeniach w Szczecinie.

Uwaga!
wszelkie informacje o imprezach pochodzą od ich organizatorów i staramy się aby zawsze były aktualne.

portal Kierunek Szczecin nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne zmiany w programie.