Przed nami kolejna filmowa propozycja w ramach Zamkowych Nocy Filmowych…

film Ardeny, kino SzczecinFilm: Ardeny
Zamkowe Noce Filmowe
Gdzie: Zamek Książąt Pomorskich. ul. Korsarzy 34. 70-540 Szczecin [zobacz w google street view]
Dziedziniec Menniczy
Kiedy: 9 sierpnia 2018 (czwartek), start godz. 22:00
Bilety: wstęp wolny

Kenneth wychodzi na wolność po odbyciu wyroku za nieudane włamanie. Nie był jedynym sprawcą, ale konsekwentnie krył swojego brata Dave’a i ukochaną dziewczynę Sylvie, biorąc winę tylko na siebie.

Po kilku latach w więzieniu Kenneth nie zna innego życia, niż to poza granicami prawa. Tymczasem Dave i Sylvie próbują wspólnie zacząć wszystko od nowa.

W „Ardenach”, gdzie miłość rywalizuje ze zdradą, a braterska więź z zawiścią, wybór nigdy nie jest prosty. Uwięzieni w przeszłości bohaterowie, bliscy tym z filmów Jacquesa Audiarda, najczęściej kochają to, co ich niszczy.

Trzymająca w napięciu historia dwóch braci, których poza kryminalną przeszłością i miłością do pięknej kobiety, różni wszystko.

:: zwiastun filmu

film Ardeny, kino Szczecin

 

Kierunek Szczecin - Dobry Kierunek!

U nas znajdziesz aktualne informacje o najlepszych imprezach, koncertach oraz wydarzeniach w Szczecinie.

Uwaga!
wszelkie informacje o imprezach pochodzą od ich organizatorów i staramy się aby zawsze były aktualne.

portal Kierunek Szczecin nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne zmiany w programie.

http://www.kierunek.szczecin.pl/wp-content/uploads/2018/08/film-Ardeny-kino-Szczecin.jpghttp://www.kierunek.szczecin.pl/wp-content/uploads/2018/08/film-Ardeny-kino-Szczecin-146x146.jpgImprezy w SzczecinieImprezyimprezy archiwumINFOrmacjekino/projekcje filmoweZ Archiwum Kierunkuczwartek w Szczecinie,kina - multikina - projekcje filmowe,Kino Zamek,Szczecin - kino pod chmurką,za darmo w Szczecinie,Zamek Książat Pomorskich w Szczecinie
Przed nami kolejna filmowa propozycja w ramach Zamkowych Nocy Filmowych... Film: Ardeny Zamkowe Noce Filmowe Gdzie: Zamek Książąt Pomorskich. ul. Korsarzy 34. 70-540 Szczecin Dziedziniec Menniczy Kiedy: 9 sierpnia 2018 (czwartek), start godz. 22:00 Bilety: wstęp wolny Kenneth wychodzi na wolność po odbyciu wyroku za nieudane włamanie. Nie był jedynym sprawcą, ale konsekwentnie krył swojego...
➫ podsumowanie wydarzenia:
⬚ co:
Zamkowe Noce Filmowe - Ardeny
⎚ gdzie:
Zamek Książąt Pomorskich, ul. Korsarzy 34,Szczecin,zachodniopomorskie-70-540
⇘ start:
09/08/2018
⇙ koniec:
09/08/2018
$ bilety: