ARCHIWUM. Szczecin. Koncerty. 02.11.2013. Zaduszki Bluesowe @ Dom Kultury Słowianin

28/10/2013 0 przez kierunek Szczecin

Szczecin, koncerty, wydarzenia, Słowianin, koncert, w Szczecinie, zaduszki, zaduszki bluesowe, After Blues, koncerty w Szczecinie

Szczecin, koncerty, wydarzenia, Słowianin, koncert, w Szczecinie, zaduszki, zaduszki bluesowe, After Blues, koncerty w SzczecinieKoncert: Zaduszki Bluesowe
zagrają: After Blues, Fairytale, Jammos
Gdzie: DK Słowianin. Korzeniowskiego 2. Szczecin
Kiedy: 2 listopada 2013 (sobota), start godz. 19:00
Bilety: wstęp wolny

Od kilku lat, kiedy nadchodzi listopadowy czas, w Domu Kultury Słowianin organizowane są „Zaduszki Bluesowe”…

:: więcej informacji o koncercie w rozwinięciu…

Inicjatorem cyklu koncertów Zaduszki Bluesowe jest szczeciński zespół After Blues szczycący się 33-letnim doświadczeniem scenicznym.

Zespół który na koncie ma 13 wydawnictw autorskich, udział w projektach innych wykonawców, a także wiele koncertów w Polsce i za granicą.

Ostatnio duet został laureatem nagrody „Pro Arte” Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego, a we wrześniu ukazał się ich kolejny album pt. „Proszę bardzo”.

Muzyczny wieczór wspomnień poświęcony jest nieżyjącym twórcom muzyki bluesowej, soulowej i rockowej. Na koncercie artyści wykonują utwory z repertuaru Tadeusza Nalepy i Miry Kubasińskiej (przez wiele lat „After Blues” ściśle z nimi współpracował), standardy blues-rockowe oraz kompozycje własne.

Do udziału w koncercie zaduszkowym „After Blues” zaprasza gości.

W tym roku będą to młodzi wykonawcy z grupy musicalowej „Fairytale” oraz zespół „Jammos”.

Na koncercie na pewno nie zabraknie utworu „Zobacz jak pięknie”, który doszedł do 5 miejsca Listy Przebojów „Trójki”, zajął 13 miejsce w podsumowaniu dekady XX wieku, w roku 2008 w kategorii „blues” otrzymał nagrodę Polskich Melomanów (LP „Trójki”). W sierpniu 2012 r. ukazał się na płycie „Perły z Listy Przebojów Trójki.

Koncert: Zaduszki Bluesowe
zagrają: After Blues, Fairytale, Jammos
Gdzie: DK Słowianin. Korzeniowskiego 2. Szczecin
Kiedy: 2 listopada 2013 (sobota), start godz. 19:00
Bilety: wstęp wolny