ARCHIWUM. Szczecin. Koncerty. 02.12.2011. CHAOS Fest Tour. Placenta + Presidents of Noise + Procktolog + Scylla

25/11/2011 0 przez kierunek Szczecin

Koncert: CHAOS Fest Tour
zagrają: Placenta + Presidents of Noise + Procktolog + Scylla
Gdzie: Rocker Club. Ul. Partyzantów 2. Szczecin
sala koncertowa (dawny DK Kolejarz)
Kiedy: 2 grudnia 2011 (piątek), start godz. 19:00
Bilety: 15zł (przedsprzedaż), 20zl (w dniu koncertu)

CHAOS znów szykuje dla Was dawkę solidnej muzyki! Tym razem atakujemy dwa miasta – Szczecin (2.12) i Poznań (3.12)

:: szczegóły i materiał video w rozwinięciu…

Podczas CHAOS FEST TOUR w Szczecinie zagrają dla Was:

PLACENTA (Berlin)
Tych pięciu chłopców z Berlina jest obecnych od wielu lat na niemieckiej scenie undergroundowej, nazwę wyrobili sobie po dwóch albumach i EPce! Po jedenastoletniej działalności, po wielu gigach w całych Niemczech, skład który zaczął jako punkowy zespół do tej pory trwale się prezentuje.
Muzyczni ekstremiści z Berlina zyskali swój statut dzięki stałym brzmieniom na swoich płytach i niesamowitych występach na żywo! Po wypróbowaniu swoich stylów muzycznych na EPce „Brutalis” w 2010 roku, teraz Placenta skupiła się na swoich korzeniach i z nowo wydanym albumem „Replace Your Face” dostarczyła swój muzyczny masterpiece. W jedenastu piosenkach dostarczyli mix’a różnych stylów, które zaczynając od Death Metalu kończąc po Rocku rozwalą wasz umysł, swoim stylem i połączeniem wszystkiego co do tej pory słyszeliście. Pomysły na piosenki są inspiracją z wydarzeń dziejących się na całym świecie. Placenta jest świetnie rozwijającym się zespołem w Niemczech gdzie zespoły ich pokroju są na topie.

PRESIDENTS OF NOISE (Wrocław)
Na Prezydentów Hałasu wyborów nie było. Te pięć stanowisk obsadziliśmy szybko i po cichu. Jesteśmy samozwańcami i nie za bardzo interesuje nas, co pomyślą sobie inni. W muzyce nie ma miejsca na demokrację. To nie RMF, to nie Hity Na Czasie. Nie gramy jazzu, nie gramy reggae ani disco. Gramy to, co chcemy. Robimy hałas. Uporządkowany i energetyczny. Każdy z nas to doświadczony muzyk Enblema , HeadUp, Corrode , Nation To zespoły w których gramy i graliśmy. Trochę tego było, może jeszcze trochę będzie. Nieważne. Tu i teraz jest Presidents Of Noise. Po prostu my, Wy i nasze dźwięki. W drugiej połowie 2010 nawiedziliśmy studio Earth Worm Records LP i wykorzystamy ten album z pełną premedytacją. Parę scen w Polsce pójdzie w drzazgi, parę barów za granicą nawiedzi huragan. Będzie dobrze i na luzie. To pewne. Idzie szybko i raczej tak już zostanie. Rzyfc , Kędzior , Tamak , Muti, Rem. To my. Nowi Prezydenci ds. Hałasu… NASZA KADENCJA DOPIERO SIĘ ZACZYNA !!!

PROCKTOLOG (Szczecin)
pRocktolog to szczeciński zespół łączący elementy rocka, nu-metalu i rapcoru. Na scenie po raz pierwszy pojawili się w 2009 roku. Od tego czasu zagrali kilkadziesiąt koncertów na terenie całej Polski (m.in w ramach Juwenaliów, Floating Trippin Festiwal). Na swoim koncie mają album wydany pod dźwięcznym tytułem „W iluzji rzeczywistości”. Obecnie przy współpracy ze studiem „Analiza” skupiają się na tworzeniu kolejnego krążka, skąd pochodzi ich najnowszy singiel pt. „G.M.C.C.” (Gdybym Mógł Cofnąć Czas).

SCYLLA (Szczecin)
Mario – wokal (poprzednie formacje – Chiave)
Halec – gitara (poprzednie formacje – Wooden Kimono, Fear)
Mario 2 – bass (poprzednie formacje – Wooden Kimono, Fear)
Waldek – gitara (Angelreich, The Throne, O.D.C. i pewnie milion innych)
Struś – perkusja (Puatki, The Chiave, Wooden Kimono)
Na chwilą obecną nie jesteśmy wstanie przekazać, Wam żadnej muzyki w postaci płyty winylowej bądź DVD.Mamy nagrany jingiel przedstawiający mały zarys tego co będziecie mogli usłyszeć oraz video z poprzedniej edycji.
Zapraszamy na koncert. Obiecujemy, że będzie ciężko, mrocznie i elektronicznie. Taka właśnie jest Scylla.

Koncert nagłaśniać będzie STUDIO ANALIZ
:: materiał video ::