ARCHIWUM. ODWOŁANY! Szczecin. Koncerty. 02.12.2011. W.E.N.A. + DJ DBT

24/11/2011 1 przez kierunek Szczecin

Koncert: W.E.N.A. + DJ DBT
support: Erde/Dużo Więcej
Gdzie: DK Słowianin. Korzeniowskiego 2. Szczecin
Kiedy: 2 grudnia 2011, start godz. 20:00
KOCERT ZOSTAŁ ODWOŁANY! – szczegóły w komentarzu poniżej
Bilety: 20zł (przedsprzedaż), 25zł (w dniu koncertu)
do nabycia: DK Słowianin, Sklep Nowy Andegrand (Wojska Polskiego 20), CIKiT Zamek

W piątek drugiego grudnia 2011 w szczecińskim Domu Kultury Słowianin wystąpi reprezentant warszawskiej sceny hip hopowej – W.E.N.A. Za deckami stanie DJ DBT, w roli supportu wystąpi Erde / Dużo Więcej.
Jednym zdaniem szczeciński Dom Kultury Słowianin i Diablica.com zapraszają na konkretną dawkę rapu najwyższej marki!

:: szczegóły w rozwinięciu…

W.E.N.A.


Od 1999 jeden z reprezentantów nieistniejących już formacji Głos Miasta, później Ansambl. Debiutował w 2005 na albumie „Bez Zabezpieczeń” autorstwa Małego Esz Esz.

Idąc za ciosem rozpoczął pracę nad pierwszym projektem autorskim, noszącym tytuł „Wyższe Dobro”. Album wydany własnym nakładem w dniu 16.04.2007 roku, odbił się szerokim echem na polskiej, niezależnej scenie, zyskując jednocześnie uznanie ze strony przedstawicieli tzw. „mainstream’owego” nurtu tej kultury.
Pod koniec

2008 roku W.E.N.A. związał się z duetem Rasmentalism. Efektem współpracy tria był album „Duże Rzeczy”, który ujrzał światło dzienne 07.12.2009 roku. Projekt, ze względu na swoją nowatorskość, oryginalność i świeżość szybko zyskał uznanie, doprowadzając tym samym do wielu koncertów grupy na terenie całego kraju.

Przez czas swojej podróży W.E.N.A. współpracował z wieloma artystami ze sceny muzycznej, udzielając się między innymi na takich projektach jak, Quiz – Materiał Producencki, VNM – Na Szlaku Po Czek, Te-Tris – Dwuznacznie, Na Pół Etatu – Materiał Pilotażowy, Pyskaty – Pysk w Pysk, HiFI Banda – 23:55, Diox – Logika Gry.