Letnie Koncerty Plenerowe…

Szczecin, ciekawe miejsca w szczecinie, Zamek Książąt Pomorskich, kierunek Szczecin, w SzczecinieKoncert: Letnie Koncerty Plenerowe
Gdzie: Zamek Książąt Pomorskich. ul. Korsarzy 34. 70-540 Szczecin [zobacz w google view]
Dziedziniec Menniczy
Kiedy: 5 sierpnia 2018 (niedziela), start godz. 16:00
Bilety: wstęp wolny

W okresie letnim w Zamku Książąt Pomorskich przygotowywana jest muzyczna oferta plenerowa. Bogaty i różnorodny program koncertów powinien usatysfakcjonować szerokie grono melomanów.

Letnie Koncerty Plenerowe odbywać się będą na dziedzińcu menniczym Zamku. Wstęp wolny – bezpłatne wejściówki będą do odbioru w Centrum Informacji Kulturalnej i Turystycznej (wejście I z małego dziedzińca na pół godziny przed koncertem).

W przypadku niepogody koncerty odbędą się w holu w skrzydle wschodnim (wejście A).

Letnie Koncerty Plenerowe 2018
niedziela, 5 sierpnia 2018

Blue Bossa

Zespół tworzą artyści, których łączy zamiłowanie do wyjątkowego rodzaju muzyki, jakim jest powstała w latach 60. ubiegłego wieku bossa nova.

Połączenie brazylijskich rytmów i jazzu stworzyło niepowtarzalną fuzję – gatunek refleksyjny w wyrazie i nostalgiczny w warstwie melodycznej, a jednocześnie pełen życia i energii w warstwie rytmicznej.

W repertuarze zespołu najważniejsze miejsce zajmują kompozycje A.C. Jobima, takie jak Desafinado, Garota de Ipanema czy Samba de Una Nota So.

Koncerty Blue Bossa tworzą bardzo specyficzny, smooth jazzowy klimat. Obok pełnej lekkości i uroku bossa novy, usłyszymy gorące rytmy, podszyte dużą energią samby.

podczas koncertu zespół wystąpi w składzie:

Maciej Marcinkowski – saksofon
Ireneusz Leciejewski – gitara
Przemysław Igiel – instrumenty perkusyjne
Milena Bauza – wokal

Kierunek Szczecin - Dobry Kierunek!

U nas znajdziesz aktualne informacje o najlepszych imprezach, koncertach oraz wydarzeniach w Szczecinie.

Uwaga!
wszelkie informacje o imprezach pochodzą od ich organizatorów i staramy się aby zawsze były aktualne.

portal Kierunek Szczecin nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne zmiany w programie.

Imprezy w SzczecinieImprezyimprezy archiwumINFOrmacjekoncertyZ Archiwum Kierunkuimprezy plenerowe w Szczecinie,koncerty w Szczecinie,niedziela w Szczecinie,weekend w Szczecinie,za darmo w Szczecinie,Zamek Książat Pomorskich w Szczecinie
Letnie Koncerty Plenerowe... Koncert: Letnie Koncerty Plenerowe Gdzie: Zamek Książąt Pomorskich. ul. Korsarzy 34. 70-540 Szczecin Dziedziniec Menniczy Kiedy: 5 sierpnia 2018 (niedziela), start godz. 16:00 Bilety: wstęp wolny W okresie letnim w Zamku Książąt Pomorskich przygotowywana jest muzyczna oferta plenerowa. Bogaty i różnorodny program koncertów powinien usatysfakcjonować szerokie grono melomanów. Letnie Koncerty Plenerowe odbywać...
➫ podsumowanie wydarzenia:
⬚ co:
Letnie Koncerty Plenerowe
⎚ gdzie:
Zamek Książąt Pomorskich, ul. Korsarzy 34,Szczecin,zachodniopomorskie-70-540
⇘ start:
05/08/2018
⇙ koniec:
05/08/2018
$ bilety: