ARCHIWUM. Szczecin. Koncerty. 05.11.2011. Punky Reggae live 2011

29/10/2011 0 przez kierunek Szczecin

Koncert: Punky Reggae live 2011
wystąpią: Farben Lehre, The Analogs, Bethel, Zmaza
Gdzie: DK Słowianin. Korzeniowskiego 2. Szczecin
Kiedy: 5 listopada 2011 (sobota), start godz. 18:00
Bilety: 30zł (przedsprzedaż), 35zł (w dniu koncertu)
do nabycia w Słowianinie oraz CIKiT Zamek

:: szczegóły koncertu i materiały video w rozwinięciu…

W sobotę 5 listopada serdecznie zapraszamy młodych i starszych zwolenników pozytywnych wibracji w rytmach reggae-ska, energetycznego melodyjnego grania z punk-rockowym pazurem, niebanalnych tekstów oraz dobrej zabawy na kilkugodzinny muzyczny koktajl pod nazwą PUNKY REGGAE live 2011.

Kolejna, ósma już edycja tej klubowej trasy po raz pierwszy ruszy w Polskę w miesiącach jesiennych. Tym razem zostanie ona połączona z 25-leciem istnienia zespołu FARBEN LEHRE, głównego pomysłodawcy całej idei PRlive.
Kolejną nowością jest fakt, że praktycznie na każdym z zaplanowanych koncertów zaprezentuje się inny zestaw wykonawców. Oprócz jubilatów na jednej scenie spotkają się zasłużone na polskiej scenie zespoły z pogranicza punk i reggae, m.in. AKURAT, GAGA-ZIELONE ŻABKI, ANALOGS, TABU, LENIWIEC czy ZMAZA.

Z drugiej strony solidną dawkę świeżości i pozytywnej energii dostarczą „młode wilki” czyli STARGUARDMUFFIN z Kamilem Bednarkiem, ENEJ, PAJUJO czy BETHEL.

We wszystkich miastach na koncertach pojawią się także zespoły, występujące w charakterze gości trasy, a wśród nich, m.in. Sandaless, Smola a Hrusky (Słowacja), Qulturka, Jakoś to będzie, No Future czy Pull the Wire.
Tegoroczna PUNKY REGGAE live odbędzie się w okresie 17.09 – 27.11.2011, zahaczy o 25 miast, m.in. Warszawę, Łódź, Kraków, Katowice, Wrocław, Rzeszów, Poznań, Szczecin, Gdynię, Toruń, Bydgoszcz, Lublin i wiele innych…

Obok regularnie odwiedzanych miejsc, po raz pierwszy zawitamy w Legnicy (Spiżarnia), natomiast największy plenerowy koncert z udziałem 11 kapel odbędzie się w Płocku, na malowniczej plaży nad Wisłą i będzie głównym akcentem, nawiązującym do 25-lecia istnienia płockiego zespołu FARBEN LEHRE.

Z kolei po raz pierwszy w historii PRlive w dwóch miastach (Warszawa i Wrocław) odbędą się dwa osobne koncerty z różnym zestawem kapel…
Tym razem zaczynamy w Żyrardowie, a kończymy imprezą w Warszawie, zatem do zobaczenia gdzieś na trasie…

Pozytywne relacje, Maksimum energii, Pogodne dźwięki czyli…PUNKY REGGAE live 2011

:: materiały video ::
Punky reggae Live 2011 w innych miastach:

[kliknij] inne koncerty w Szczecinie