ARCHIWUM. Szczecin. Koncerty. 07.04.2018. KAMP! @ Hormon

ARCHIWUM. Szczecin. Koncerty. 07.04.2018. KAMP! @ Hormon

04/04/2018 0 przez Imprezy w Szczecinie

koncert KAMP! w ramach trasy Zachód Tour…

07.04.2018 KAMP!, koncert w SzczecinieKoncert: KAMP!
Gdzie: HORMON. Ul. Monte Cassino 6. 70-464 Szczecin [zobacz w google street view]
KIEDY: 7 kwietnia 2018 (sobota), start godz. 19:00
BILETY: 45 zł (przedsprzedaż), 55 zł (w dniu koncertu), do nabycia w klubie i na bilety.fm

KAMP! to jeden z najważniejszych polskich zespołów elektronicznych.

Ich pojawienie się na scenie dało początek całej fali młodych zespołów, które skutecznie wykorzystały siłę promocji, jaką dał internet.

KAMP! wydawali swoją muzykę za darmo, wyłącznie przez sieć, kontakt z fani podtrzymywali od pierwszych, wyprzedawanych na pniu koncertów.

W 2012 roku ukazał się ich przełomowy debiut, zatytułowany po prostu „KAMP!”. Płyta cieszyła się ogromnym powodzeniem, do dziś zespół sprzedał blisko 12 tysięcy egzemplarzy debiutu.

Równocześnie z działalnością na polskim rynku, przyszedł sukces zagraniczny. Jako jedni z pierwszych, muzycy KAMP! zaczęli regularnie koncertować na zagranicznych festiwalach i imprezach showcase’owych. Mają za sobą m.in. trasy po USA i Wielkiej Brytanii oraz występy na tak ważnych imprezach jak amerykański SXSW czy brytyjski The Great Escape.

Latem 2014 KAMP! wydali materiał dla nowojorskiej wytwórni Cascine, stając się tym samym jednym z niewielu polskich zespołów tak mocno zaznaczającym swoją obecność na zachodnim rynku muzycznym.

Obecnie muzycy pracują nad trzecią płytą. Producentem materiału został Bartosz Dziedzic, współautor sukcesów Brodki („Granda”) i Artura Rojka („Składam się z ciągłych powtórzeń”). Premiera płyty planowana jest na jesień.

:: materiał video powiązany z koncertem

 

07.04.2018 KAMP!, koncert w Szczecinie