ARCHIWUM. Szczecin. Koncerty. 07.12.2012. Łona i Webber & The Pimps oraz Bisz

30/11/2012 0 przez kierunek Szczecin

Szczecin, koncerty, Słowianin, Łona i Webber & The Pimps, Bisz

Szczecin. Koncerty. 07.12.2012. Łona i Webber & The Pimps oraz BiszKoncert: Łona i Webber & The Pimps oraz Bisz
Gdzie: DK Słowianin. Korzeniowskiego 2. Szczecin
Kiedy: 7 grudnia 2012 (piątek), start godz. 21:00
Bilety: 30zł (przedsprzedaż), 35zł (w dniu koncertu)
do nabycia: Platnum (Deptak Bogusława), B-Shop (al. Piastów)

W związku z zimowym deficytem dobrego rapu, Dobrzewiesz przygotowało wyśmienitą propozycję koncertową na pierwszy piątek grudnia…

:: szczegóły koncertu i materiał video w rozwinięciu…


Tego wieczoru w szczecińskim DK Słowianin zagości, w przeważającej części szczeciński, skład Łona i Webber & The Pimps. Poza tym premierowy koncert zagra bydgoski raper – Bisz.

Łona Webber & The Pimps

Łona i Webber & The Pimps to projekt koncertowy, w ramach którego raper i producent połączyli siły z zaprzyjaźnionymi muzykami, powołując do życia niepowtarzalną drużynę, która od kilku lat podbija zarówno małe kluby jak i najważniejsze festiwalowe sceny (m.in. Opener, Off Festival, Męskie Granie, Hip Hop Kemp 2012). Bogatsi o nabyte w trasie doświadczenia powracają do macierzystego portu, by zaprezentować swój materiał z energią, która stała ich znakiem firmowym.

W rękawie jak zawsze mają schowaną garść aranżacyjnych niespodzianek. Na koncercie w Szczecinie The Pimps wystąpią w składzie: Michał Kowalski (instrumenty klawiszowe), Maciej Kałka (gitara basowa), Daniel Popiałkiewicz (gitara elektryczna) Jose Manuel Alban Juarez (perskusja), Webber (sampler).

Bisz
Bisz to raper ewidentnie wyróżniający się na polskiej scenie muzycznej. Niecodzienne połączenie celnych obserwacji z zamiłowaniem do poezji, filozofii i kina tworzą wypadkową, którą łatwo błędnie zaszufladkować w kategorii „rap alternatywny”. W rzeczywistości Bisz to raper kochający klasyczne brzmienie, swoista „nowa klasyka” w hiphopowym nurcie.

Jako członek formacji BiszOerKay, debiutując krążkiem „W stronę zmiany”, zgromadził potężne grono słuchaczy. Doceniony przez Popkillera znalazł się w wyjątkowym gronie zwycięzców pierwszej edycji „Młodych Wilków”.
Promujące płytę „Wilk chodnikowy” utwory „Pollock” i „Banicja” zapowiadały album niezwykły, już przed premierą wymieniany wsród pewnych kandydatów na płytę roku. Wrześniowa premiera krążka potwierdziła w stu procentach te prognozy.

Koncert: Łona i Webber & The Pimps oraz Bisz
Gdzie: DK Słowianin. Korzeniowskiego 2. Szczecin
Kiedy: 7 grudnia 2012 (piątek), start godz. 21:00
Bilety: 30zł (przedsprzedaż), 35zł (w dniu koncertu)
do nabycia: Platnum (Deptak Bogusława), B-Shop (al. Piastów)

:: materiał video powiązany z koncertem