ARCHIWUM. Szczecin. Koncerty. 08.05.2014. Kapitan Stereo + Charlie M. @ Klub Muzyczny Browar Polski

ARCHIWUM. Szczecin. Koncerty. 08.05.2014. Kapitan Stereo + Charlie M. @ Klub Muzyczny Browar Polski

02/05/2014 0 przez Imprezy w Szczecinie

Szczecin, koncert, klub muzyczny, Browar Polski, Kapitan Stereo, Charlie M, koncerty, w Szczecinie

Szczecin, koncerty, Browar PolskiKoncert: Kapitan Stereo + Charlie M.
Gdzie: Klub Muzyczny Browar Polski. Ul. Dworcowa 20. Szczecin
Kiedy: 8 maja 2014 (czwartek), start godz. 20:00
Bilety: 5zł

Kapitan Stereo + Charlie M. to pierwszy z cyklu koncertów organizowanych przez Garage Music oraz Jazzy Studio.

Na każdym z koncertów przy wejściu wręczana będzie EPka, która zawiera 10 utworów 5 szczecińskich zespołów (Kapitan Stereo, Charlie M., Hotel Zero, Dirty Bastards oraz Shakin Wings).

Cykl rusza w pierwszy czwartek po majówce so stanowi wspaniałą okazję do wyskakania wszystkich grillów i naładowania baterii przed kolejnym weekendem.

Na pierwszy ogień zapraszamy na koncert dwóch zespołów – młodego i dynamicznego Kapitana Stereo, oraz Charlie M., który jest kontynuacją artystycznej drogi obranej przez Charlie Monroe.

Gwarantowana dobra zabawa za jedyne 5 zeta. Pamiętajcie, że za równowartość piwa macie dobry koncert oraz dobrą płytę na pamiątkę.

Więcej o zespołach:

Charlie M. – kapela łącząca różne rockowe rodzaje – od funk rocka, przez r&b, po pewne elementy post rocka – ale przede wszystkim tworząca z nich własny, unikalny styl. Spadkobiercy zespołu Charlie Monroe, z którego pozostała połowa składu i nazwy. Grają tylko instrumentalnie wyłamując się poza najbardziej rozpowszechniony schemat rockowej grupy, nie wciskając słów tam, gdzie są zwyczajnie niepotrzebne i lepiej skupić się na muzyce – czasem jedynie panowie wzmacniają ścianę dźwięku chórkami. Johnny, gra na wiośle, składa kawałki i okazjonalnie udaje, że umie grać na harmonijce. Maciek bawi się basem bujając się przy tym dziwacznie. Jacek a.k.a Jaca robi z garami coś, co do właściwego opisu wymagałoby zastosowania wulgaryzmów. Jednym zdaniem – kawał świetnej muzy z podupadłego, nadodrzańskiego Seattle!

Kapitan Stereo – Zespół powstał w 2012, po wielu perturbacjach we wrześniu 2013 wyklarował się obecny skład i obecna nazwa. Szybko załapaliśmy wspólne flow. Naszym hasłem przewodnim jest rock’n’roll i tego się trzymamy. W najbliższym czasie nie przewidujemy zmian.