Amfiteatr Jazz Café, lipcowe koncerty w Amfiteatrze…

Amfiteatr Jazz Café 2018, koncerty w SzczecinieKoncert: Amfiteatr Jazz Café: Michał Kaczmarczyk Trio
Gdzie: Teatr Letni/Amfiteatr. ul. Fałata 2. 70-496 Szczecin [zobacz w google street view]
Kiedy: 8 lipca 2017 (niedziela), start godz. 17:00
Bilety: wstęp wolny

Amfiteatr Jazz Café to ciekawa muzyczna propozycja na lipcowe popołudnia (zawsze w niedzielę, zawsze o 17:00).

Organizatorzy chcą aby atmosfera koncertów w amfiteatrze w niedzielne pogodne (mamy nadzieję) popołudnia przypominała czasy dawnych koncertów promenadowych w parkach i ogrodach, do czego Park Kasprowicza doskonale się nadaje.

Koncert Michał Kaczmarczyk Trio w ramach Amfiteatr Jazz Café jest swoistą nagrodą za zdobycie przez zespół I nagrody podczas Hanza Jazz Festiwal w Koszalinie w październiku 2017.

Michał Kaczmarczyk Trio to autorski projekt gitarzysty jazzowego, kompozytora, absolwenta gitary jazzowej Akademii Muzycznej w Katowicach i w Poznaniu, Michała Kaczmarczyka, w którym realizuje on swoje muzyczne pomysły oparte na fascynacji dokonaniami artystów związanych ze współczesną nowojorską sceną jazzową.

Oprócz lidera w skład zespołu wchodzą utalentowani, doświadczeni i wielokrotnie nagradzani w ogólnopolskich konkursach studenci poznańskiej Akademii Muzycznej – kontrabasista Krzysztof Baranowski oraz perkusista Maciej Burzyński.

W czasie koncertów formacji usłyszeć można nie tylko kompozycje lidera osadzone w stylistyce modern jazzu, ale również standardy jazzowe, bowiem artyści przywiązują ogromną wagę do tradycji oraz korzeni tego gatunku.

Amfiteatr Jazz Café 2018, koncerty w Szczecinie

Kierunek Szczecin - Dobry Kierunek!

U nas znajdziesz aktualne informacje o najlepszych imprezach, koncertach oraz wydarzeniach w Szczecinie.

Uwaga!
wszelkie informacje o imprezach pochodzą od ich organizatorów i staramy się aby zawsze były aktualne.

portal Kierunek Szczecin nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne zmiany w programie.

http://www.kierunek.szczecin.pl/wp-content/uploads/2018/07/Amfiteatr-Jazz-Café-2018-koncerty-w-Szczecinie.jpghttp://www.kierunek.szczecin.pl/wp-content/uploads/2018/07/Amfiteatr-Jazz-Café-2018-koncerty-w-Szczecinie-146x146.jpgImprezy w SzczecinieImprezyimprezy archiwumINFOrmacjekoncertyZ Archiwum KierunkuAmfiteatr Jazz Café,imprezy plenerowe w Szczecinie,koncerty w Szczecinie,niedziela w Szczecinie,Teatr Letni im. Heleny Majdaniec / Amfiteatr w Szczecinie,weekend w Szczecinie,za darmo w Szczecinie
Amfiteatr Jazz Café, lipcowe koncerty w Amfiteatrze... Koncert: Amfiteatr Jazz Café: Michał Kaczmarczyk Trio Gdzie: Teatr Letni/Amfiteatr. ul. Fałata 2. 70-496 Szczecin Kiedy: 8 lipca 2017 (niedziela), start godz. 17:00 Bilety: wstęp wolny Amfiteatr Jazz Café to ciekawa muzyczna propozycja na lipcowe popołudnia (zawsze w niedzielę, zawsze o 17:00). Organizatorzy chcą aby atmosfera koncertów...
➫ podsumowanie wydarzenia:
⬚ co:
Amfiteatr Jazz Café: Michał Kaczmarczyk Trio
⎚ gdzie:
Teatr Letni/Amfiteatr, Fałata 2,Szczecin,zachodniopomorskie-70-496
⇘ start:
08/07/2018
⇙ koniec:
08/07/2018
$ bilety: