ARCHIWUM. Szczecin. Koncerty. 08.10.2012. MiM: Maciej Kazuba & Maciej Strycharczyk

01/10/2012 0 przez kierunek Szczecin

Szczecin, koncerty, Rocker Club, MiM, jazz

Koncert: MiM: Maciej Kazuba & Maciej Strycharczyk
Gdzie: Rocker Club. Ul. Partyzantów 2. Szczecin
Kiedy: 8 października 2012 (poniedziałek), start godz. 20:00
Bilety: 15zł

Ósmy z kolei październikowy wieczór [jesienny i jednocześnie nastrojowy] wypełni wysublimowany JAZZ. Na scenie Rocker Club pojawią się muzycy z wielkim doświadczeniem, sceniczną charyzmą i nietuzinkowym temperamentem.

:: szczegóły koncertu i informacje o wykonawcach w rozwinięciu…
Maciej Kazuba
Szczecinian, absolwent Średniej Szkoły Muzycznej oraz Akademii Muzycznej w Poznaniu filia w Szczecinie – kierunek gitara klasyczna. Zafascynowany muzyką jazzową i muzyką Karaibów.
Członek wielu zespołów, między innymi: Custom Club , Jazz Duo, Duo Tacos, duet gitarowy z Wojciechem Szymańskim, współpracował z zespołem Grupo Costa, Jose Torresem, Jorgem Luisem Valcarcelo Gregorio oraz z Olkiem Różankiem [projekt Feng Szuja]. Koncertował na wielu scenach w Polsce i na świecie. Od 2006 lider Trio m3.
Organizator wielu koncertów jazzowych w Szczecinie – z jego inicjatywy zagrali między innymi – Janusz Strobel, Piotr Biskubski, Mariusz Bogdanowicz, zespół The Globtrotters, Bernard Maseli, Adam Went, Brandon Furman i wielu innych …

Maciej Strycharczyk
Absolwent Akademii Muzycznej w Poznaniu w klasie klarnetu u prof. Zdzisława Nowaka. Współpracował z Filharmonią Szczecińską oraz z wieloma muzykami w kraju i zagranicą. Cyklicznie koncertował na Sycylii z Anną Jurksztowicz, kompozytorem Krzesimirem Dębskim oraz pianistą Andrzejem Jagodzińskim. Współpracuje z wieloma uznanymi wokalistami, między innymi: Ewą Bem, Lorą Szafran, Wadimem Brodzkim, Jamesem Michaelem Stuartem, Larrym Randalem. Współpracuje także z zespołami – „Old Friends Orchestra” z Zielonej Góry [udział w legendarnym festiwalu jazzu tradycyjnego„Złota Tarka” w Iławie] oraz „Dixie Lovers”.

Koncert: MiM: Maciej Kazuba & Maciej Strycharczyk
Gdzie: Rocker Club. Ul. Partyzantów 2. Szczecin
Kiedy: 8 października 2012 (poniedziałek), start godz. 20:00
Bilety: 15zł