ARCHIWUM. Szczecin. Koncerty. 08.11.2013. HappySad @ Dom Kultury Słowianin

02/11/2013 0 przez kierunek Szczecin

Szczecin, koncerty, wydarzenia, Słowianin, koncert, w Szczecinie, happysad, koncerty w Szczecinie

Szczecin, koncerty, wydarzenia, Słowianin, koncert, w Szczecinie, happysad, koncerty w SzczecinieKoncert: HappySad
Gdzie: DK Słowianin. Korzeniowskiego 2. Szczecin
Kiedy: 8 listopada 2013 (piątek), start godz. 19:00
wejście od godz. 18:00
Bilety: 40zł (przedsprzedaż), 50zł (w dniu koncertu)

Happysad rusza w kolejną trasę…

Po letnim sezonie koncertów plenerowych HappySad nadszedł czas na jesienne spotkania z zespołem w klubach muzycznych większych miast Polski.

:: więcej informacji o koncercie w rozwinięciu…

To oczywiście idealny czas i miejsce na zobaczenie zespołu w naturalnym środowisku z którego się wywodzi – w ciasnych, gorących klubach i w bliskim kontakcie z publicznością. Wraz z rozpoczęciem trasy do sprzedaży na koncertach i sprzedaży wysyłkowej trafi śpiewnik zbierający wszystkie publikowane piosenki zespołu i kilka tych nigdzie nie zarejestrowanych.

W estetycznym wydaniu znajdzie się miejsce na piosenki rozpisane na akordy, a co ciekawsze tematy czy zagrywki przedstawione będą w postaci tabów. W związku z tym wydawnictwem happysad daje fanom możliwość zaśpiewania oraz zagrania któregoś ze swoich utworów na scenie podczas koncertu.

Więcej szczegółów zespół podaje na swoim facebooku. Z racji pracy nad nową płytą spodziewać się można także utworów zapowiadających to wydawnictwo.

Happysad jest zespołem rockowym, założonym w 2001 roku w Skarżysku-Kamiennej. Muzyka happysad to regresywny rock, dopełniony charakterystycznymi tekstami. Zespół ma na koncie ponad 750 koncertów w całym kraju.

HappySad to:
Kuba Kawalec (vocal, gitara), Łukasz Cegliński – Pan Latawiec (gitara, vocal), Artur Telka (bas), Jarek Dubiński – Dubin (perkusja), gościnnie na koncertach: Daniel Pomorski (trąbka, klawisze)

Koncert: HappySad
Gdzie: DK Słowianin. Korzeniowskiego 2. Szczecin
Kiedy: 8 listopada 2013 (piątek), start godz. 19:00
wejście od godz. 18:00
Bilety: 40zł (przedsprzedaż), 50zł (w dniu koncertu)