ARCHIWUM. Szczecin. Koncerty. 08.12.2012. Metalowe Mikołajki

02/12/2012 0 przez kierunek Szczecin

Szczecin, koncerty, Słowianin, Metalowe Mikołajki, Materia, Scylla, Bulletproof, Blast Rites

Szczecin. Koncerty. 08.12.2012. Metalowe MikołajkiKoncert: Metalowe Mikołajki
zagrają: Materia, Scylla, Bulletproof, Blast Rites
Gdzie: DK Słowianin. Korzeniowskiego 2. Szczecin
Kiedy: 8 grudnia 2012 (sobota), start godz. 18:00
Bilety: 10zł

Metalowe Mikołajki – pierwsza odsłona najciekawszej imprezy gatunku w Szczecinie w miesiącu grudniu! Po koncercie afterparty w Pubie Szuflandia (ul. Wojska Polskiego)

:: szczegóły koncertu i materiał video w rozwinięciu…


Zebraliśmy dla Was wszystko, co w muzyce metalowej najciekawsze, a jeszcze nie dość dobrze poznane.

Razem przekroczymy próg percepcji i wręcz zaatakujemy potęgą dźwięku! Czeka nas wiele niespodzianek i ciekawostek, a jedną z nich będzie koncert promujący nową płytę zespołu Scylla pod nazwą: “”PESTILENCE, WAR, FAMINE AND DEATH”. Jest to wydawnictwo od dawna wyczekiwane, z którego część utworów usłyszeć już mogli na koncertach fani z Polski i z Niemiec. Kolejną ciekawostką będzie energetyczny występ Gościa Specjalnego!!

Niespodzianki pozostaną niespodziankami…

W trakcie koncertu Metalowe Mikołajki usłyszymy:

Materia – Szczecinek (new groove) – GOŚĆ SPECJALNY!!!
Materia powstała w 2007 roku w Szczecinku. Zespół bardzo intensywnie koncertuje w całej Polsce, szybko odnosi sukcesy na przeglądach i festiwalach – w tym, na tych w Polsce najważniejszych (Przystanek Woodstock, Festiwal w Jarocinie). Muzyka Materii to ciężki, nowoczesny metal z progresywnymi ambicjami i licznymi odniesieniami do klasyki gatunku.

Scylla – Szczecin (corelectronica)
Scylla to połączenie różnych fascynacji muzycznych i różnych osobowości, a wypadkową tego tygla jest muzyka ciężka, tłusta, delikatnie przeplatana dźwiękami dobywającymi się z dna piekła, oraz wokalami, do których pasuje malarstwo Beksińskiego i odgłosy z rzeźni. Na scenie Scylla to wulkan energii i perfekcja wykonawcza, a dla publiczności uczta dla ucha i strzał adrenaliny między oczy.

Bulletproof – Stargard Szczeciński (groove/trash metal)
Zespół pojawił się latem 2010, a już we wrześniu 2012 Bulletproof rozpoczął sesję nagraniową w studiu Monroe ponownie pod okiem Arka „Ara” Jabłońskiego i zarejestrował debiutancki album “Frontline”. Premiera płyty odbyła się 26 maja.

Blast Rites – Poznań (death/metalcore/grind)
Zespół zrodził się pod koniec 2008 roku. Na przełomie lutego i marca 2012 roku Blast Rites wydało swój pierwszy mini album zatytułowany „Suicide Solution”, na którym znalazło się 6 utworów utrzymanych w stylu będącym wypadkową takich gatunków jak death/metalcore/grind.

Koncert: Metalowe Mikołajki
zagrają: Materia, Scylla, Bulletproof, Blast Rites
Gdzie: DK Słowianin. Korzeniowskiego 2. Szczecin
Kiedy: 8 grudnia 2012 (sobota), start godz. 18:00
Bilety: 10zł

:: materiał video promujący koncert