ARCHIWUM. Szczecin. Koncerty. 11.05.2012. Circle of Haos + Cry Wolf + Manslaughter + Mastema

04/05/2012 0 przez kierunek Szczecin
Koncert: Circle of Haos + Cry Wolf + Manslaughter + Mastema
Gdzie: Rocker Club. Ul. Partyzantów 2. Szczecin
sala koncertowa (dawny DK Kolejarz)
Kiedy: 11 maja 2012 (piątek), start godz. 19:00
Bilety: 12zł

W piątkowy wieczór w sali koncertowej klubu Rocker zagrają m.in. Szwedzi z death metalowego zespołu Circle of Chaos…

:: szczegóły koncertu i informacje o zespołach w rozwinięciu…

Circle of Chaos to szwedzka death metalowa formacja pałająca się zdecydowanie melodyjną odmianą tejże diabelskiej muzy. Ich pierwsza płyta „Black Oblivion” została znakomicie przyjęta przez metalowe podziemie. Grupa daje liczne koncerty w Szwecji jak i poza jej granicami co zdecydowanie odbija się na profesjonalizmie i zaangażowaniu na scenie. Circle of Chaos w kwetniu zeszłego roku odwiedzili Szczecin i mimo zdecydowanie niedogodnego terminu potrafili zgromadzić dość sporą publikę dlatego mamy nadzieję, że tym razem również nie zawiedziemy Szwedów!

Cry Wolf. Grają heavy/thrash metal. Zespół tworzą: Mateusz „Matt” Rynkiewicz – Guitar/Backing Vocal; Marcin „Junior” Morawski – Guitar/Backing Vocal; Marcin „Martin” Kisielewski – Bass/Lead Vocal; Sergio Policastro – Drums

Manslaughter istnieje od 2007 roku. Gdyńska formacja balansuje zgrabnie pomiędzy old-schoolowym thrashem, a melodyjnym death metalem. Zespół niesamowicie prezentuje się na żywo co tym bardziej zachęca do zapoznania się z ich sztuką bliżej! Będą to pierwsze występy tejże formacji w naszym regionie!

Mastema to młodziutki death metalowy band pałający się old-schoolowym death metalem, liczne zmiany składu spowodowały, że zespół ewoluował w jak najbardziej dobrym kierunku, a na uznanie zasługuje fakt, że chłopaki nie pozwalają zapomnieć o sobie w muzycznym światku dając liczne koncerty!