ARCHIWUM. ODWOŁANY! Szczecin. Koncerty. 12.03.2016. Lutownica + L.o.W. @ Domek Grabarza

ARCHIWUM. ODWOŁANY! Szczecin. Koncerty. 12.03.2016. Lutownica + L.o.W. @ Domek Grabarza

06/03/2016 0 przez Imprezy w Szczecinie

ciężkie granie w Domku Grabarza…

12.03.2016 oncert Lutownica + LoW w SzczecinieKONCERT: Lutownica + L.o.W.
GDZIE: Domek Grabarza. Ul. Storrady 2. 71-602 Szczecin
KIEDY: 12 marca 2016 (sobota), START GODZ. 21:00
KONCERT ODWOŁANY
BILETY: 15 zł

Jeden z najciekawszych i najbardziej tajemniczych zespołów polskiego noise rocka będzie gościem szczecińskiej publiczności w Domku Grabarza.

Wystąpi bowiem… Lutownica.

Wesprze ich szczeciński zespół z okolic stonera i metalu L.o.W

Czego można spodziewać się po zespole z taką nazwą? Oczywiście konkretnego uderzenia. Lutownica to odkrycie końca 2015 roku.

W październiku do sieci trafił ich debiutancki album „Tribute To 4 and 10”, który od razu został dostrzeżony przez portale i blogi śledzące polską scenę hałaśliwego grania.

Dziewięć utworów, które zmieściły się na debiucie to porywający, silnie zakorzeniony w punku noise rock. Krótkie kompozycje zieją energią i utrzymane są w odpowiednio brudnym brzmieniu.

Równie co muzyką, Lutownica przyciąga swego rodzaju tajemniczością. Wiadomo jedynie, że zespół tworzą Krystian, Rafał i Zbigniew. Pochodzą z samego południa Wielkopolski – z Ostrzeszowa.

Koncert Lutownicy poprzedzi występ zespołu L.o.W. ze Szczecina.

To także zeszłoroczni debiutanci. W czerwcu 2015 wypuścili do sieci demo „Fuck Your Prerogatives”. Trwający nieco ponad kwadrans materiał utrzymany jest w duchu stoner rocka, zagranego jednak z większym ciężarem, charakterystycznym dla metalu. L.oW. to Marek, Michał, Witold i Adam.