głośne otwarcie kolejnego roku w Domku Grabarza…

13.01.2018 koncert Hanako, Zwidy, Nie Najn NietKONCERT:Hanako / Zwidy / Nie Najn Niet
GDZIE: Domek Grabarza. Ul. Storrady 2. 71-602 Szczecin
KIEDY: 13 stycznia 2018 (sobota), START GODZ. 20:30
BILETY: 20 zł

przed szczecińską publicznością wystąpią: Hanako, Zwidy oraz Nie Najn Niet

więcej o muzykach w rozwinięciu

Hanako

Nerwy bez żadnej ochrony wystawione na dotyk. Emocje tak skrajne, że można wyrazić je tylko krzykiem.

„A na drzewach zamiast liści będę wisiał ja / nie zapomnij / napluć mi w twarz / wiesz, kim jestem, więc szykuj pętlę / szykuj pętlę”.

Jeden z najciekawszych składów warszawskiej sceny głośnych gitar. Nie ma sensu babrać się w łatki czy to jeszcze, czy już jest screamo, czy ciągle noise rock czy może coś innego. Ważniejsze jest, że Hanako jest jak świeży powiew.

Na koncie dwie epki + materiał, który jeszcze nie zagościł na nośnikach. W składzie dobrzy znajomy: Bibi (Evvolves), Mateusz (Melisa), Paweł (Spirit of the air) i Krzysiek (Zwidy).

Zwidy

Świeża krew. W maju wyszła ich debiutancka epka. Próbując ująć ją w jakieś ramy opisem, że to „piosenkowe indie przesiąknięte niewesołymi riffami, ale przefiltrowane post-rockowym i post-hardcore’owym hałasem”.

Trzy szóstki zaznaczają, że „jeśli rodzimy niezal przegapi takie granie, to chyba wszyscy powinniśmy się w cholerę rozejść.”

Zwidy tworzą Artur Koszałko, Krzysztof Sarosiek, Kuba Korzeniowski.

Nie Najn Niet

Solowy twór Bartosza „Niedźwiedzia” Matuszewskiego. To gorzowski gitarzysta, lider zespołów LiN i anTeny. Przez ostatnie 20 lat umaczany w wiele projektów solowych i składy lokalnych formacji min.: Król (koncertowy), Żółte Kalendarze, Hary Kriszna Fast Food, WTZ, Kawałek Kulki i wielu innych.

Nie Najn Niet w odsłonie koncertowej przeradza się w duet, w którym Niedźwiedzia za perkusją wspiera Michał Wdowikowski.

13.01.2018 koncert Hanako, Zwidy, Nie Najn Niet

Kierunek Szczecin - Dobry Kierunek!

U nas znajdziesz aktualne informacje o najlepszych imprezach, koncertach oraz wydarzeniach w Szczecinie.

Uwaga!
wszelkie informacje o imprezach pochodzą od ich organizatorów i staramy się aby zawsze były aktualne.

portal Kierunek Szczecin nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne zmiany w programie.

http://www.kierunek.szczecin.pl/wp-content/uploads/2018/01/2018-01-13-koncert-Hanako-Zwidy-Nie-Najn-Niet.jpghttp://www.kierunek.szczecin.pl/wp-content/uploads/2018/01/2018-01-13-koncert-Hanako-Zwidy-Nie-Najn-Niet-146x146.jpgImprezy w SzczecinieImprezyimprezy archiwumINFOrmacjekoncertyZ Archiwum KierunkuDomek Grabarza w Szczecinie,koncerty w Szczecinie,sobota w Szczecinie,weekend w Szczecinie
głośne otwarcie kolejnego roku w Domku Grabarza... KONCERT:Hanako / Zwidy / Nie Najn Niet GDZIE: Domek Grabarza. Ul. Storrady 2. 71-602 Szczecin KIEDY: 13 stycznia 2018 (sobota), START GODZ. 20:30 BILETY: 20 zł przed szczecińską publicznością wystąpią: Hanako, Zwidy oraz Nie Najn Niet więcej o muzykach w rozwinięciu Hanako Nerwy bez żadnej ochrony wystawione na dotyk. Emocje...
➫ podsumowanie wydarzenia:
⬚ co:
koncert: Hanako / Zwidy / Nie Najn Niet
⎚ gdzie:
Domek Grabarza, ul. Storrady 2,Szczecin,zachodniopomorskie-71-602
⇘ start:
13/01/2018
⇙ koniec:
13/01/2018
$ bilety: