ARCHIWUM. Szczecin. Koncerty. 14.04.2014. Esoteric, Procession, Isole @ Dom Kultury Słowianin

ARCHIWUM. Szczecin. Koncerty. 14.04.2014. Esoteric, Procession, Isole @ Dom Kultury Słowianin

08/04/2014 0 przez kierunek Szczecin

Szczecin, koncerty, wydarzenia, Słowianin, koncert, w Szczecinie, koncerty w Szczecinie, weekend, Esoteric, Procession, Isole, 14.04.2014

Szczecin, koncerty, wydarzenia, Słowianin, koncert, w Szczecinie, koncerty w Szczecinie, weekend, Esoteric, Procession, Isole, 14.04.2014Koncert: Esoteric, Procession, Isole
Gdzie: DK Słowianin. Korzeniowskiego 2. Szczecin
Kiedy: 14 kwietnia 2014 (poniedziałek), start godz. 18:00
Bilety: 29zł (przedsprzedaż), 39zł (w dniu koncertu)

Esoteric, Procession, Isole – z pewnością niesamowita gratka dla miłośników cięższych brzmień. 14 kwietnia 2014 zagrają w szczecińskim Słowianinie.

ESOTERIC (UK)

Czołowy przedstawiciel funeral doom metalu, kapela działa nieprzerwalnie od 1992 roku i posiada na swoim koncie 6 długograjów. Ich twórczość charakteryzują powolne, przytłaczające riffy, atmosferyczne melodie i growlujące wokale. Teksty pełne są refleksji, filozofii, emocji i doświadczeń. Muzyka idealnie oddaję esencję pojęcia „Ezoteryczny”. Ich koncert na pewno zabierze Was w podróż której długo nie zapomnicie!

PROCESSION (Chile/Swe)

Epicki doom/heavy metal dla fanów Candlemass, Solitude Aeturnus czy Reverend Bizarre. Swoimi dotychczasowymi nagraniami podbili niejedno serce sympatyka sabbathowskich riffów a ich płyty zgarniają najwyższe oceny w prasie muzycznej jak ten glob szeroki. Procession to miażdżące riffy, potężne brzmienie i monumentalne kompozycje okraszone wspaniałym głosem Felipe Kutzbacha. Szczecińscy słuchacze już mogli się przekonać o mocy Procession na żywo gdyż gościli oni dwukrotnie w pobliskim Goleniowie.

ISOLE (Swe)

kolejny przedstawiciel epic doom metalu. Od niemal 25 lat na scenie, twórcy krażków wybitnych. „Throne of Void” czy „Bliss of Solitude” przeszły już do kanonu epickiego grania. Spodziewajcie się Ciężaru przez duże C, posępnych melodii i trzech znakomitych wokalistów, którzy z występu Isole wyczarować potrafią prawdziwe misterium. Bedzie to druga wizyta Szwedów w naszym kraju, pierwsza jak nie trudno się domyślić miała miejsce w… Goleniowie!

:: materiał video powiązany z koncertem