ARCHIWUM. Szczecin. Koncerty. 16.02.2013. JAW RAW. @ FBC

10/02/2013 0 przez kierunek Szczecin

Szczecin, koncerty, FBC, Free Blues Club, JAW RAW, w Szczecinie

Koncert: JAW RAW Gdzie: Free Blues Club. Powstańców Wlkp. 20. Szczecin Kiedy: 16 luty 2013 (sobota), start godz. 21:00Koncert: JAW RAW
Gdzie: Free Blues Club. Powstańców Wlkp. 20. Szczecin
Kiedy: 16 luty 2013 (sobota), start godz. 21:00
Bilety: 10zł (studenci), 15zł (pozostali)

JAW RAW – polski skład bluesrockowy z szesnastoletnim doświadczeniem scenicznym.

:: szczegóły koncertu w rozwinięciu…


W obecnej chwili zespół z bluesrocka podąża w stronę fusion / blues / jazz z elementami rockowych harmonii. To wszystko za sprawą nowych osób i instrumentów w zespole: Szymon Porowski – trębacz i nowy wokalista.

“Mieszanka wyobraźni, charyzmy, umiejętności i radości, w połączeniu z “niebieską magią Bluesa”, doprowadziła zespół do miejsca, w którym są obecnie: Jaw Raw koncertuje w każdym niemal zakątku kraju, Europy oraz w miejscach, które nie są nawet zbyt dobrze znane z mapy i opowiadań.”

Jaw Raw w trakcie szesnastu lat koncertowania wystąpił niemalże na wszystkich festiwalach bluesowych w kraju, począwszy na współorganizowanych przez siebie (Wetwater w Moryniu, Jaw Raw Meeting w Szczecinku), a skończywszy na katowickim Spodku i występach z towarzyszeniem uznanych muzyków, m.in. Rick Estrin (& The Nightcats), Chris “the kid” Andersen, “Little” Charlie Baty, David Byrnes, Irek Dudek, Gerry Jablonski, Andrzej Malcherek i wielu innych.

Jaw Raw jako jeden z nielicznych zespołów z Polski regularnie koncertuje poza granicami, przede wszystkim w Niemczech, ale mając za sobą także np. dwutygodniowe tournée na Wyspach Kanaryjskich.

Obecny skład zespołu Jaw Raw:
Szymon ‘Porek’ Porowski (voc., trumpet), Damian Rumbuć (bass), Krzysztof Wojtasik (guitars), Grzegorz ‘Smyku’ Kurpiel (drums)

Koncert: JAW RAW
Gdzie: Free Blues Club. Powstańców Wlkp. 20. Szczecin
Kiedy: 16 luty 2013 (sobota), start godz. 21:00
Bilety: 10zł (studenci), 15zł (pozostali)