ARCHIWUM. Szczecin. Koncerty. 16.11.2013. Dom o Zielonych Progach @ Rocker Club

11/11/2013 0 przez kierunek Szczecin

Szczecin, koncerty, Rocker Club, imprezy, Dom o Zielonych Progach, koncerty w Szczecinie

Dom o Zielonych Progachkoncert: Dom o Zielonych Progach
Gdzie: Rocker Club. Ul. Partyzantów 2. Szczecin
Kiedy: 16 listopada 2013 (sobota), start godz. 18:00
Bilety: 30zł (przedsprzedaż), 35zł (w dniu koncertu)

Dom o Zielonych Progach to zespół dobrze znany chyba wszystkim sympatykom piosenki turystycznej i studenckiej, obecny na scenie od ponad 12 lat. Wracają do Szczecina po kilku latach przerwy od występów w naszym mieście!

:: szczegóły koncertu w rozwinięciu…

Dom o Zielonych Progach posiada własny niepowtarzalny styl.

Historia zespołu sięga roku 2002, kiedy to wkrótce po powstaniu, na YAPIE, zespół zdobył potrójne laury: pierwsze miejsce w konkursie, nagrodę SKPB Łódź oraz nagrodę publiczności.
Od tej pory „Dom” przeszedł długą drogę. Zmieniło się brzmienie, skład instrumentalny i wokalny zespołu. Dziś jest to grupa dojrzałych muzyków, mających na koncie setki koncertów, udział w licznych festiwalach i przeglądach.

Zespół wydał cztery autorskie płyty, swoje piosenki nagrywał też na każdym z ośmiu już wydanych krążków z serii „W górach jest wszystko, co kocham…”

Jedno się nie zmieniło – wciąż, jak przed kilkunastu laty, chodzą po górach, wciąż można ich spotkać na mini koncertach w schroniskach i bacówkach lub gdzieś przy ognisku.

Miłość do gór słychać w każdej ich piosence. I choć każde z nich ma już swój własny dom, wciąż budują również ten wspólny – o zielonych progach.

koncert: Dom o Zielonych Progach
Gdzie: Rocker Club. Ul. Partyzantów 2. Szczecin
Kiedy: 16 listopada 2013 (sobota), start godz. 18:00
Bilety: 30zł (przedsprzedaż), 35zł (w dniu koncertu)