ARCHIWUM. Szczecin. Koncerty. 17.02.2012. Eldo & Daniel Drumz

08/02/2012 1 przez kierunek Szczecin

Koncert: Eldo & Daniel Drumz
Gdzie: DK Słowianin. Korzeniowskiego 2. Szczecin
Kiedy: 17 luty 2012 (piątek), start godz. 21:30
wstęp od godz. 20:00
Bilety: 25zł (przedsprzedaż), 30zł (w dniu koncertu)
do kupienia w sklepach: Platinum (Deptak Bogusława), B-Shop (al. Piastów)

W piątkowy wieczór 17.02.2012 w szczecińskim Słowianinie odbędzie się koncert podczas którego posłuchać i zobaczyć będzie można Eldo i Daniela Drumz…

:: szczegóły koncertu oraz materiały video w rozwinięciu…

Od Warszawy i Krakowa dzielą Szczecin niemałe odległości, ale na szczęście dla fanów
wyśmienitego hiphopu, kilometry nie są przeszkodą dla Eldo i Daniela Drumza, którzy już 17 lutego zagrają w klubie Słowianin.

Eldo należy do czołówki polskich raperów, zarówno pod względem ilości sprzedawanych płyt, jak i jakości zawartego na nich materiału. Warszawski mistrz ceremonii był współzałożycielem legendarnego już zespołu Grammatik, zaś od 2001 roku z powodzeniem nagrywa solowe albumy. „Zapiski z 1001 Nocy”, szósty krążek firmowany jego pseudonimem, ukazał się w 2010 r. i błyskawicznie zyskał status złotej płyty. Raper jest również członkiem grupy Parias, z którą niedługo wyda kolejny album. Poetycki, niebanalny styl i budzące szacunek umiejętności Leszka, od wielu lat zapewniają mu uznanie fanów i krytyków.

Towarzyszący Eldo DJ Daniel Drumz to pochodzący z Krakowa doświadczony turntablista, parkietowy weteran i utalentowany producent. Jest między innymi autorem wydawanych w ściśle limitowanych nakładach mikstejpów „Electric Relaxation”. Techniczy kunszt i wysmakowaną selekcję Daniela będzie można docenić w pełni, w trakcie after party, które odbędzie się po koncercie, w klubie City Hall

Krótkiego seta, utrzymanego w staroszkolnej hiphopowej stylistyce, przed występem gwiazd wieczoru zaserwuje szczeciński dyskdżokej Rocky Balbeja.

:: materiały video ::