ARCHIWUM. Szczecin. Koncerty. 17.06.2016. Disco Stars Szczecin @ Teatr Letni /Amfiteatr

ARCHIWUM. Szczecin. Koncerty. 17.06.2016. Disco Stars Szczecin @ Teatr Letni /Amfiteatr

13/06/2016 0 przez Imprezy w Szczecinie

koncert Disco Stars w Szczecinie…

17.06.2016 Disco Stars Szczecin, AmfiteatrKoncert: Disco Stars Szczecin
zagrają: Shazzam Milano, Skaner, Nova, Lejdis
Gdzie: Teatr Letni/Amfiteatr. ul. Fałata 2. 70-496 Szczecin [zobacz w google street view]
Kiedy: 17 czerwca 2016 (piątek), start godz. 17:00
Bilety: 40 zł (przedsprzedaż), 50 zł (w dniu koncertu), 150 zł (VIP), do nabycia na biletyna.pl

Disco Stars Szczecin 2016

Gwiazdy:

*Shazza* – Niekwestionowana gwiazda muzyki disco na początku XXI wieku muzyki pop. Znana z takich przebojów jak „Baiao Bongo”, „Bierz co chcesz”, „Egipskie noce” i „Tak bardzo zakochani”. Zdobywczyni czterech złotych płyt

*Milano* – jeden z czołowych przedstawicieli muzyki tanecznej, znany m.in. z takich przebojów jak „Jasnowłosa”, „Bara Bara Bara”, „Kasiu Katarzyno” i wiele, wiele innych.

*Skaner* – polska grupa muzyczna nurtu disco polo, na swoim koncie zespół ma 10 albumów, liczne przeboje i wiele nagród. Zespół piosenką Nadzieja – na melodię znanego w całym byłym ZSRR przeboju Wiesna w 1996 wygrał Pierwszy Ogólnopolski Festiwal Muzyki Disco Polo w Koszalinie Posiada dwie złote płyty

*Nova* – szczeciński zespół grający covery muzyki dyskotekowej, biesiadnej, cygańskiej, góralskiej. Sprawdzony na wielu scenach muzycznych, weselnych, tu grający wypełnienia między wykonawcami. Liderem grupy jest prowadzący koncert – Marcin Kozłowski, red. Nacz. Najstarszego czynnego bezpłatnego magazynu ślubnego w województwach zachodniopomorskim i lubuskim.

*Lejdis* – zespół z Białorusi, który na potrzeby rynku polskiego zmienił nazwę, na swoim koncie te prześliczne panie mają już 3 płyty, z których każda co dnia zjednuje sobie coraz więcej słuchaczy.

Oprócz w/w gwiazd wzbogacane będą dodatkowymi atrakcjami (pokazy walki, ognia, pirotechnika ect.)

17.06.2016 Disco Stars Szczecin, Amfiteatr