ARCHIWUM. Szczecin. Koncerty. 18.06.2016. Karen Pommeroy Meets David Lynch Tour @ Dom Kultury Słowianin

ARCHIWUM. Szczecin. Koncerty. 18.06.2016. Karen Pommeroy Meets David Lynch Tour @ Dom Kultury Słowianin

15/06/2016 0 przez Imprezy w Szczecinie

sobotni koncert w Słowianinie…

18.06.2016 koncert Karen Pommeroy Meets David Lynch Tour, Słowianin SzczecinKoncert: Karen Pommeroy Meets David Lynch Tour
zagrają: GODBITE, IDIOTHEAD + support
Gdzie: DK Słowianin. Korzeniowskiego 7. 70-226 Szczecin [zobacz w google street view]
Kiedy: 18 czerwca 2016 (sobota), start godz. 19:00
Bilety: 15 zł, dostępne na bilety.fm

 

informacje o zespołach w rozwinięciu

GODBITE

Jesteśmy zespołem ze Szczecina, a nasza muzyka jest wypadkową różnorodnych fascynacji każdego z członków; wśród tych ziaren jest ambitny rock, elektronika, metal progresywny, ale też szamanizm, kino, pierwotne rytuały i logika snów.

W 2011 roku opublikowaliśmy online nasze demo, po czym rozpoczęliśmy przygodę z koncertowaniem i szukaniem swojej własnej przestrzeni. Pod koniec roku 2015 zakończyliśmy realizację swojego debiutanckiego albumu, „the Aristocrats”, który powstał od początku do końca w duchu idei DIY – wyłącznie dzięki własnym metodom i środkom. Po kilku zmianach składu oraz próbach woli uczących wytrwałości, dystansu i pokory – dotarliśmy tutaj, do Ciebie.

Oficjalny stream debiutanckiego albumu „the Aristocrats” na YouTube:

IDIOTHEAD

Wrocławska formacja prawie niemożliwa do sklasyfikowania i zamknięcia w sztywne ramy konwencji, jej istotą jest wyprzedzanie trendów i tendencji, nawet jeśli tego typu nonkonformizm bywa dla alternatywnych zespołów ryzykowny.

Z lekkością łączy alternatywny rock, metal, industrial, post-hardcore a nawet dubstep, co nadaje ich muzyce niesamowity efekt świeżości i oryginalności.

18.06.2016 koncert Karen Pommeroy Meets David Lynch Tour, Słowianin Szczecin