ARCHIWUM. Szczecin. Koncerty. 20.10.2013. Paddy Kelly “Solo & Unplugged” @ Dom Kultury Słowianin

15/10/2013 0 przez kierunek Szczecin

Szczecin, koncerty, Słowianin, koncert, w Szczecinie, Paddy Kelly, koncerty w Szczecinie

Szczecin, koncerty, Słowianin, koncert, w Szczecinie, Paddy Kelly, koncerty w SzczecinieKoncert: Paddy Kelly “Solo & Unplugged”
Gdzie: DK Słowianin. Korzeniowskiego 2. Szczecin
Kiedy: 20 października 2013 (niedziela), start godz. 18:30
Bilety: 120zł

W niedzielę (20.10.2013) Paddy Kelly – frontman jednego z najbardziej popularnych w latach 90 zespołów w Europie – The Kelly Family – zagra w Szczecinie…

:: szczegóły koncertu i materiały video w rozwinięciu…


Paddy Kelly będzie kontynuował tym występem serię akustycznych koncertów, które rozpoczęły się na początku tego (2013) roku. Miasto jest wybrane nie bez powodu. Paddy chce dać szanse fanom z każdego zakątka Polski, by usłyszeli na żywo stare i nowe utwory w bardzo czystej, akustycznej formie.

Podczas koncertu artysta wykona zarówno piosenki ze swojej solowej płyty, jak również z płyt Kelly Family, covery znanych piosenek oraz całkowicie nowe numery, które przygotował specjalnie na tę okazję. „Muszę być na scenie co jakiś czas, bez względu na to, jak wiele mam do zrobienia” przyznaje muzyk. „Jestem muzykiem grającym na żywo i zawsze tak będzie. W jakimś sensie wychowałem się na scenie i to jest egzystencjalna potrzeba grania dla mojej lojalnej publiczności”.

Paddy Kelly jest irlandzkim piosenkarzem, autorem tekstów oraz multiinstrumentalistą. Jego akustyczne koncerty mają bardzo osobisty, wręcz intymny charakter, który zachowuje występując na scenie sam, bez wsparcia dodatkowych muzyków, tylko z gitarą akustyczną. Koncerty będą także z tego względu limitowane dla niewielkiej ilości uczestników. Każdy kto będzie na koncercie zapamięta ten wieczór na długo.

:: materiał video powiązany z koncertem

Koncert: Paddy Kelly “Solo & Unplugged”
Gdzie: DK Słowianin. Korzeniowskiego 2. Szczecin
Kiedy: 20 października 2013 (niedziela), start godz. 18:30
Bilety: 120zł