ARCHIWUM. Szczecin. Koncerty. 22.02.2014. Offensywa i Hormony @ Free Blues Club

ARCHIWUM. Szczecin. Koncerty. 22.02.2014. Offensywa i Hormony @ Free Blues Club

15/02/2014 0 przez kierunek Szczecin

Szczecin, koncerty, FBC, Free Blues Club, Offensywa, Hormony, ETA, w Szczecinie

Szczecin, koncerty, FBC, Free Blues Club, Offensywa, Hormony, ETA, w SzczecinieKONCERT: Offensywa i Hormony
SUPPORT: ETA
GDZIE: FREE BLUES CLUB. POWSTAŃCÓW WLKP. 20. SZCZECIN
KIEDY: 22 LUTEGO 2014 (sobota), START GODZ. 21:00
WEJŚCIE OD GODZ. 19:00
BILETY: 12zł

Informacje o zespołach, które zagrają w sobotę (22.02.2014) w szczecińskim Free Blues Club…

OFFENSYWA

Młody, szczeciński zespół grający melodyjny punk rock. Kapela powstała w 2006 roku, pod szyldem NO FUTURE. Aktualnie, od początku 2012 roku występuje pod nową nazwą OFFENSYWA.

W sierpniu 2012 roku, nakładem wrocławskiej firmy Lou&Rocked Boys, ukazał się debiutancki album grupy zatytułowany „Jest jak jest”, który zawiera 13 autorskich kompozycji, utrzymanych w stylistyce melodyjnego punk rocka.

Wszystkie autorskie teksty są pisane w języku polskim, co zdecydowanie wyróżnia młody band na krajowym podwórku, gdzie w nurcie neopunkowym dominuje przekaz anglojęzyczny.

Podczas swoich koncertów szczeciński kwartet zdecydowanie stawia na żywiołowość, dobrą zabawę, konkretne treści oraz solidne brzmienie. Na żywo, oprócz własnych kompozycji wykonują również covery z repertuaru amerykańskich potentatów, takich jak Green Day czy Rancid.

Szczecińska OFFENSYWA to nowa energia na polskiej scenie, powiew świeżości oraz esencja młodości w czystej formie, bez cwaniactwa, oportunizmu i gwiazdorskich zapędów. Dumnie i pewnie podążają do przodu, nie oglądając się na innych…

SKŁAD:
Krzysztof Borkowski (śpiew, gitara rytmiczna), Przemysław Borkowski (gitara basowa, chórki, teksty), Michał Wojcieszuk (gitara prowadząca, chórki), Jakub Adamus (perkusja)

HORMONY

Wcześniej sPiątkuNaSobotę. W tym momencie Hormony to side project muzyków szczecińskich kapel. Zespół wciąż wykonuje niektóre z utworów sPiątkuNaSobotę, takie jak Szczecin czy Ala.

Podczas koncertu gościnnie na saksofonie wystąpi Przemek Nowak z zespołu Rockasta.

Skład:
Szurbo (Curcuma) – wokal, Pudel (Time to Express) – gitara, Bimbełt (Semi Dry) – bas, Harry (Time to Express) – perkusja

koncert supportować będzie zespół…

ETA

Młody szczeciński zespół, grający muzykę z pogranicza rocka i hard rocka. Powstał w 2011 roku jako „Beyond Control” z pomysłu wokalisty i gitarzysty prowadzącego. Po wielu rotacjach personalnych ostateczny kształt zespołu wyklarował się pod koniec roku 2012.

Zespół, obecnie znany pod nazwą ETA, łączy klasyczne brzmienia rockowe lat 80′ i 90′ ze współczesnymi pokroju Foo Fighters. W najbliższym czasie zespół będzie skupiał się na promowaniu płyty demo, na której znajdują się 4 utwory, spośród których każdy znajdzie coś dla siebie.

Skład:
Beniamin Bochnacki (wokal, gitara rytmiczna), Jakub Mizeria (gitara prowadząca), Tomasz Sobociński (perkusja), Jakub Walczak (gitara basowa)