ARCHIWUM. Szczecin. Koncerty. 23.11.2013. Jelonek @ Dom Kultury Słowianin

17/11/2013 0 przez kierunek Szczecin

Szczecin, koncerty, wydarzenia, Słowianin, koncert, w Szczecinie, Jelonek, Rockasta, koncerty w Szczecinie

jelonek-koncertKoncert: Jelonek
support: Rockasta
Gdzie: DK Słowianin. Korzeniowskiego 2. Szczecin
Kiedy: 23 listopada 2013 (sobota), start godz. 19:00
30zł (przedsprzedaż), 40zł (w dniu koncertu)

Możecie być pewni, że podczas występu nie zabraknie spontanicznej „bieganiny”, „chorych” choreografii, punkowego „gibania się”, scenicznych fajerwerków, demonicznych atrakcji oraz mrocznych niespodzianek.

:: więcej informacji o koncercie w rozwinięciu…

Michał Jelonek
muzyk – instrumentalista, specjalizacja – skrzypce, magister wychowania muzycznego

Jego występy zachwycają zarówno fanów muzyki rockowej, jak i innych nurtów muzycznych.

tak artysta zaprasza na koncert:
„Zapowiadam Wam bynajmniej tradycyjnie młynek zadymek, w pogo nieubogo, ściankę szczeciniankę, git petardy i mroczne śmichy chichy, wjesjoło hyśtawkę emocy, zwężowanego konika i za-kucanie porządku, za przeproszeniem, publicznego…. a także skrzypienie na skrzypcach, bębnienie na bębnach, gitarzenie na gitarach, ocieranie się o ściany i towarzyszy(szyszki) zabawy, patrzenie sobie w oczęta, bez mrugania !!! oraz niestabilną psychikę i twarde sutki prowadzącego !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!………i jeszcze trzy wykrzykniki dorzucę, a co…  !!!………………..i dwukropek z nawiasikiem  🙂 Takżeeee… kąsajcie nawiew zamroczne Książniczki i rozdrapieżni Książnięta !…. i zapowiadajcie przybycie swe drogą kupna biletu tegoż… tudzież dwóch biletów ( jeden zapasowy żeby był na wszelki wypadeczek, jakby pierwszy się zagubił lub w praniu rozciągnął…czy jakoś tak natomiast…..)
Przesyłam Wsjem Mroczne Buziaczki Mysiaczki Pysiaczki !
Jelonek „

ROCKASTA – zespół muzyczny założony w 2011 roku przez Przemysława Nowaka – szczecińskiego akordeonistę i saksofonistę, który oparł swój instrument o mocne rockowe brzmienie.

ROCKASTA to zespół instrumentalny, grający własne kompozycje oraz klasykę. Nazwa powstała z połączenia ROCKa oraz KASTY (w żargonie KASTA oznacza również akordeon).
Muzyka ROCKASTY przedstawia niestandardowe i mało spotykane połączenie akordeonu z muzyką rockową, gdzie instrumentem wiodącym jest akordeon. Zespół pokazuje, że akordeon nie jest tylko instrumentem biesiadnym czy folkowym, ale znakomicie odnajduje się w różnych stylach muzycznych – również jako instrument prowadzący w ciężkich brzmieniach.

Skład Rockasty:
Przemek Nowak (akordeon), Marcin Budaj (gitara), Damian Przybylski (bas), Piotr Busz (perkusja)

 

:: powiązany materiał video

Koncert: Jelonek
support: Rockasta
Gdzie: DK Słowianin. Korzeniowskiego 2. Szczecin
Kiedy: 23 listopada 2013 (sobota), start godz. 19:00
30zł (przedsprzedaż), 40zł (w dniu koncertu)