ARCHIWUM. Szczecin. Koncerty. 23.11.2014. CETI @ Lulu Club

ARCHIWUM. Szczecin. Koncerty. 23.11.2014. CETI @ Lulu Club

17/11/2014 0 przez Imprezy w Szczecinie

Szczecin, rozrywka, kluby nocne, Lulu Club, koncert, CETI, Grzegorz Kupczyk, weekend, w Szczecinie

Szczecin, rozrywka, kluby nocne, Lulu Club, koncert, CETI, Grzegorz Kupczyk, weekend, w SzczecinieKoncert: CETI
Gdzie: Lulu Club. Ul. Partyzantów 2. Szczecin
Kiedy: 23 listopada 2014 (niedziela), start godz. 18:00, wejście od godz. 17:00
Bilety: 39zł (przedsprzedaż), 45zł ( dniu koncertu)

W niedzielę (23 listopada 2014) w szczecińskim klubie Lulu z programem unplugged wystąpi Grzegorz Kupczyk z zespołem CETI.

Nie powinno zabraknąć wielkich przebojów, jakie wokalista nagrał z Turbo, Non Iron i oczywiście CETI: „Dorosłe dzieci”, „Smak Ciszy”, „Jaki był ten dzień”, „Aksamitny sen”, „Miłość, nienawiść, śmierć”.

Koncert CETI poprzedzi szczeciński support – Guitars Project.

CETI to obecnie jeden z najwyżej notowanych zespołów rockowych w Polsce. Grupa Grzegorza Kupczyka jest obecna od 25 lat na scenie, ma na koncie 15 albumów, w tym 3 zarejestrowane na żywo. CETI to kapela, która ma w swojej „ofercie” koncerty filharmonijne, hard rockowe i… akustyczne.

Właśnie z projektem akustycznym zespół pojawi się w Szczecinie.

Najnowsze sukcesy CETI to udane tournée po Wielkiej Brytanii oraz doskonale sprzedająca się płyta (m.in. w: USA, Anglii, Grecji, Japonii) „Ghost Of The Universe”. Grzegorz Kupczyk, który oprócz tego, że w Polsce ma status legendy, współpracował z tak ważną dla branży wytwórnią jak Noise Records oraz Bruce Dickinsonem czy Glenn Hughes’em. Wokalista występował również z zespołami: Kreator, Rage, Pretty Maids, Helloween, Running Wild, Overkill, Exodus.

Przed CETi na scenie w roli support act pojawi się projekt wirtuoza gitary – Dariusza K. Kurmana. Grupa Guitars Project to formacja wyłącznie instrumentalna, powstała w 1991 r. Zespół w pierwotnym założeniu stanowi eksperymentalną formę wypowiedzi artystycznej opartej na eklektyzmie muzycznym i aranżacjach instrumentalnych.

– Tworząc z ogromną pasją naszą muzykę, staramy się zawierać nowoczesne elementy brzmieniowe i aranżacyjne, oparte na harmoniczno-melodycznej współpracy gitary prowadzącej i basowej w różnych wydaniach, co w dzisiejszych czasach jest, jak sądzimy, działaniem niekomercyjnym – mówi D. Kurman, lider formacji.

:: materiał video powiązany z koncertem

Szczecin, rozrywka, kluby nocne, Lulu Club, koncert, CETI, Grzegorz Kupczyk, weekend, w Szczecinie