ARCHIWUM. Szczecin. Koncerty. 24.02.2012. Pierwszy koncert Szczecin Metal Meeting w 2012

14/02/2012 1 przez kierunek Szczecin

Koncert: Szczecin Metal Meeting
wystąpią: LOGAR’S DIARY, VINDERS, SYPER FORCE
Gdzie: DK Słowianin. Korzeniowskiego 2. Szczecin
Kiedy: 24 luty 2012, start godz. 19:00
Bilety: 10zł

Koncert 24 lutego jest pierwszym z tegorocznej edycji Szczecin Metal Meeting, a skierowany jest do fanów klasycznych odmian metalu takich jak heavy-power metal oraz hardrocka

:: kilka słów o zespołach i materiały video w rozwinięciu

LOGAR’S DIARY –  6 osobowy zespół z Berlina powstały w 1998 roku. Do tej pory nagrali 3 albumy a mówią o sobie że grają Fantasy Power Metal. Zespół znakomicie rozumiejący się z publicznością potrafiący dać wspaniałe show na scenie.

VINDERS – szczeciński zespół powstały 1979 roku, który po 26 latach przerwy się reaktywował grający w klimatach hardrocka i heavy metalu wczesnych lat 80tych. Uznawany za prekursora Muzyki Młodej Generacji lat 80tych w Szczecinie.

SYPER FORCE – powstały w roku 1991 z inicjatywy wokalisty Andy „Syper” Sypniewskiego gra klasyczny heavy/power metal. Przez ponad 20 lat istnienia przez zespół przewinęło się wielu muzyków z kraju i ze świata, między innymi z takich grup jak Turbo, Ceti czy Bank. Niezmiennie z Andy Syperem na czele. Aktualnie obok Sypera grają w nim muzycy z polickiego DITTOHED. Zespół posiada na koncie wiele nagrań utrzymanych w klasycznym oldschoolowym stylu heavy/power metal.

:: materiały video ::