ARCHIWUM. Szczecin. Koncerty. 26.11.2011. Coma

18/11/2011 3 przez kierunek Szczecin

Koncert: Coma
support: Time to Express
Gdzie: DK Słowianin. Korzeniowskiego 2. Szczecin
Kiedy: 26 listopada 2011 (sobota), start godz. 20:00
Bilety: 40zł (przedsprzedaż), 48zł (w dniu koncertu)
do nabycia w Słowianinie oraz CIKiT Zamek
W sobotę 26 listopada 2011 w szczecińskim Domu Kultury Słowianin odbędzie się koncert zespołu Coma w ramach trasy koncertowej która ruszyła pod koniec października

:: szczegóły koncertu i materiał video w rozwinięciu…

Czy trasa, podobnie jak nowa płyta stanie w pewnym stopniu w opozycji do poprzednich dokonań COMY, czy i jak połączy stary z nowym ładem muzycznym?

Zespół Coma będzie w trakcie trasy promował swój najnowszy czerwony album, zaprezentuje fanom także ulubione przez publiczność utwory. Tradycyjnie całość podkreślać będzie oprawa wizualna, która w przypadku COMY, zawsze stoi na najwyższym poziomie. Specjalne oświetlenie, niewykorzystywane dotychczas przez żaden z naszych zespołów jeszcze doda mocy jednemu z najbardziej energetycznych zespołów polskiej sceny.

Jak podkreśla frontmen zespołu – Piotr Rogucki: Trasa promująca nasz najnowszy krążek ma być konfrontacją ze słuchaczami, odbiorcami naszej muzyki na innym, nowym poziomie. Ma nadać “czerwonemu” ostateczny wyraz… Kolor ma prowokować, my nie musimy. Na pewno “czerwony” będzie miał wiele odcieni podczas naszej jesiennej trasy. Póki co trwają głośne dyskusje wśród fanów COMY…Przyjdź i przekonaj się czy czerwony kolor to początek rewolucji, czy raczej nowa, nowoczesna, ale jednak dobrze znana i uwielbiana COMA!

:: materiał video ::