ARCHIWUM. Szczecin. Koncerty. 27.04.2013. The Brew + support CHARLIE MONROE @ Free Blues Club

20/04/2013 0 przez kierunek Szczecin

Szczecin, koncerty, FBC, Free Blues Club, the Brew, Charlie Monroe, w Szczecinie

Szczecin, koncerty, FBC, Free Blues Club, the Brew, Charlie Monroe, w SzczecinieKoncert: The Brew + support CHARLIE MONROE
Gdzie: Free Blues Club. Powstańców Wlkp. 20. Szczecin
Kiedy: 27 kwiecień 2013 (sobota), start godz. 21:00
wejście od godz. 19:00
Bilety: 50zł

The Brew to zespół, który od wielu lat konsekwentnie trzyma styl i ciężką pracą zdobywa coraz większą rzeszę fanów. Liczne wyróżnienia i publikacje a także programy telewizyjne, do tego dziesiątki świetnie przyjmowanych koncertów sprawiają, że ranga zespołu rośnie z roku na rok.

:: szczegóły koncertu i materiał video w rozwinięciu…

The Brew to trio składające się z basisty Tima Smitha, perkusisty Kurtisa Smitha oraz zjawiskowego gitarzysty/wokalisty Jasona Barwicka.

Międzypokoleniowy skład łączy elementy klasycznego rocka lat 60-tych i 70-tych ze współczesnym brzmieniem. Jak wyjaśnia najstarszy członek zespołu, „Wybuchowa mieszanka zawarta na ostatniej płycie pt. „A Million Dead Stars” ma podobać się zarówno starszym, jak i młodszym słuchaczom. Nasz styl jest echem przeszłości, ale w kwestii produkcji i brzmienia dążymy do standardów współczesnych. Jak to ktoś kiedyś powiedział „no future without the past”. Łączymy to, co najlepsze z obu tych światów”.

Szczeciński koncert The Brew supportować będzie zespół Charlie Monroe

Gdzie: Free Blues Club. Powstańców Wlkp. 20. Szczecin
Kiedy: 27 kwiecień 2013 (sobota), start godz. 21:00
wejście od godz. 19:00
Bilety: 50zł

:: materiał video powiązany z koncertem