ARCHIWUM. Szczecin. Koncerty. 28.03.2014. Happysad @ Dom Kultury Słowianin

ARCHIWUM. Szczecin. Koncerty. 28.03.2014. Happysad @ Dom Kultury Słowianin

21/03/2014 0 przez kierunek Szczecin

Szczecin, koncerty, wydarzenia, Słowianin, koncert, w Szczecinie, koncerty w Szczecinie, weekend, Happysad, Radio Bagdad, 28.03.2014

Szczecin, koncerty, wydarzenia, Słowianin, koncert, w Szczecinie, koncerty w Szczecinie, weekend, Happysad, Radio Bagdad, 28.03.2014Koncert: Happysad
Wszystko Jedno Tour 2014
gość: Radio Bagdad
Gdzie: DK Słowianin. Korzeniowskiego 2. Szczecin
Kiedy: 28 marca 2014 (piątek), start godz. 19:00
Bilety: 45zł (przedsprzedaż), 55zł (w dniu koncertu)

Muzyka happysad to regresywny rock, dopełniony charakterystycznymi tekstami. Zespół ma na koncie ponad 750 koncertów w całym kraju.

Happysad jest zespołem rockowym, założonym w 2001 roku w Skarżysku-Kamiennej.

Skład zespołu Happysad:
Kuba Kawalec (vocal, gitara), Łukasz Cegliński Pan Latawiec (gitara, vocal), Artur Telka (bas), Jarek Dubiński Dubin (perkusja)
gościnnie na koncertach: Daniel Pomorski (trąbka, klawisze)

1 lipca tego roku minie dokładnie 10 lat od wydania naszego debiutanckiego albumu Wszystko Jedno. Nie jesteśmy fanami świętowania każdego ważnego wydarzenia z życia zespołu, ale ten krążek, materiał na nim nagrany, reakcja Państwa na te piosenki, sprawiły,  że na serio zajęliśmy się muzyką i w niedługim czasie zamieniliśmy nasze nudne biurowe prace, na granie w zespole rockowym. Mamy ogromny sentyment do tego materiału, do wszystkich znajdujących się tam piosenek, dlatego urządzimy jej małe święto.

Postanowiliśmy, że na marcowej trasie, oprócz standardowego przekroju przez całą dyskografię, grać będziemy każdą jedną piosenkę z „Wszystko Jedno”. Niektórych z nich nie graliśmy kilka ładnych lat, niektórych nie pamiętamy w ogóle, ale przygotowani będziemy idealnie.

Będzie nam bardzo miło gościć Państwa na dziesiątych urodzinach naszej pierwszej płyty.

:: materiał video powiązany z koncertem