ARCHIWUM. Szczecin. Koncerty. 28.04.2018. Fun Fare | Orzeł i Reszka @ Domek Grabarza

ARCHIWUM. Szczecin. Koncerty. 28.04.2018. Fun Fare | Orzeł i Reszka @ Domek Grabarza

25/04/2018 0 przez Imprezy w Szczecinie

piosenkowe, post-punkowe Fun Fare oraz elektroniczny duet Orzeł i Reszka w Domku Grabrarza…

28.04.2018 Fun Fare + Orzeł i Reszka , koncert w SzczecinieKONCERT: Fun Fare | Orzeł i Reszka
GDZIE: Domek Grabarza. Ul. Storrady 2. 71-602 Szczecin
KIEDY: 28 kwietnia 2018 (sobota), START GODZ. 20:30
BILETY: 20 zł

Fun Fare pochodzą z Lipska i odwołują się do bogatej tradycji niemieckich krautrocków osadzając swoje „dziwnie” melodyjne piosenki w przestrzeniach pełnych repetycji i pulsu.

Ich muzyka brzmi jak spojrzenie przez grube kolorowe szkło – świat staje się pastelowy i lekko zniekształcony. Interesujący, urzekający, ale również niepokojący.

Do Szczecina przyjeżdżają do Szczecina niedługo po premierze swojej najnowszej płyty „Trifles & Events are your Concern”. W Polsce zagrają po raz pierwszy.

Tego wieczora na scenie pojawi się też Orzeł i Reszka. To nowy duet gorzowskich muzyków, dobrze znanych fanom piosenkowej elektroniki. Tworzą go Magdalena Turłaj (ex-Kawałek Kulki, Wakacje, Drekoty) i Maurycy Kiebzak Górski (ex-Creska, UL/KR).

To czego nie sfinalizowała Karotka projektem solowym, a wykracza poza stylistykę Żółtych Kalendarzy (aktualnie ich macierzystego zespołu) znalazło wyborne ujście.

Wyjątkowy wokal, brawurowe linie melodyczne wsparte dopracowanymi bitami i gustownymi aranżacjami są znakiem rozpoznawczym projektu. Uwaga, uwodzą!

:: materiał video powiązany z koncertem

28.04.2018 Fun Fare + Orzeł i Reszka , koncert w Szczecinie