ARCHIWUM. Szczecin. Koncerty. 29.11.2013. Coma @ Imperium

23/11/2013 0 przez kierunek Szczecin

Szczecin, koncerty, Imperium, Piotr Rogucki, Coma, Damian Ukeje, The Frosts, w Szczecinie

Szczecin, koncerty, Imperium, Piotr Rogucki, Coma, Damian Ukeje, The Frosts, w SzczecinieKONCERT: Coma
support: Damian Ukeje, The Frosts
GDZIE: IMPERIUM. BOHATERÓW WARSZAWY 34/35. 70-342 SZCZECIN
KIEDY: 29 listopada 2013 (piątek), START GODZ. 19:00
BILETY: 50zł (przedsprzedaż), 60zł (w dniu koncertu)

Coma – tego zespołu przedstawiać nie trzeba – w piątek (29.11.2013) w szczecińskim Imperium szykuje się znakomita uczta rockowa…

:: więcej o koncercie i materiał video w rozwinięciu…

Nazwa Coma to całkowicie przypadkowy wyraz, o którym zdecydował rzut monetą.

Zespół jest, bez wątpienia, jednym z najbardziej znanych w Polsce, na swoim koncie ma sześć albumów. Najnowszy z nich to „Don’t Set Your Dogs On Me”, którego premiera odbyła się na początku roku. Płyta jest efektem współpracy z niemiecką wytwórnią „earMusic/Edel”, która pod swoją opieką ma takich artystów, jak: Deep Purple, Skunk Anansie, Marillion, Chickenfoot czy Europe.

Barwny, mocny głos Piotra Roguckiego oraz jego zachowanie sceniczne, niekonwencjonalne teksty i energetyczna muzyka to rozpoznawalne cechy zespołu Coma!

Podczas szczecińskiego koncertu Comy jako support wystąpi Damian Ukeje i The Frosts

Damian Ukeje w swojej karierze związany był już z kilkoma zespołami ze środowiska rockowego. W programie The Voice Of Poland trafił do grupy Adama Nergala Darskiego i okazał się jednym z najbardziej charakterystycznych i szczerych głosów tego programu, czym natychmiast zaskarbił sobie sympatię widzów.

Po wygranej całkowicie skoncentrował się na stworzeniu autorskiego materiału do swojej debiutanckiej płyty. Album UKEJE, który ukazał się 5 lutego 2013r. zapowiedział singiel Bezkrólewie. Jak mówi sam artysta utwór jest fuzją buntu i rockowej szarpaniny.

The Frosts cechuje wrażliwe podejście do kompozycji i pełne emocji występy. Formowanie zespołu i pierwsze próby miały miejsce na jesieni 2011. Od tamtego momentu muzycy eksperymentują nad materiałem i koncertują. Obecnie w skład wchodzi: Robert Mróz, Bartek Mróz, Jakub Mróz, Daniel Galas i Kacper Bieryło. Pierwotnie basistą był Tom Charytoniuk, od czerwca 2012 na basie gra Kacper.

:: materiał video powiązany z koncertem
KONCERT: Coma
support: Damian Ukeje, The Frosts
GDZIE: IMPERIUM. BOHATERÓW WARSZAWY 34/35. 70-342 SZCZECIN
KIEDY: 29 listopada 2013 (piątek), START GODZ. 19:00
BILETY: 50zł (przedsprzedaż), 60zł (w dniu koncertu)