29.05.2016, Rowerowy Dom Kultury, RDK, SzczecinDziś zupełnie przypadkiem spotkałem na trasie swojej rowerowej wycieczki dziewczyny z RDK, czyli Rowerowego Domu Kultury.

Wracając też je spotkałem, a w takie przypadki to już nie wierzę…

Dobrze, że udało mi się zamienić z nimi parę słów i wykonać im kilka fotografii…

Dzięki temu będę mógł przybliżyć Wam zamierzenie dwóch dziewczyn, które w ciągu trzech miesięcy postanowiły przejechać na rowerach ponad 3500 km.

Wszystko to podczas podróży wzdłuż granic dookoła Polski. Im bliżej umownej linii na mapie, tym lepiej. Nie jest to jednak zwyczajna wycieczka krajoznawcza – podczas wyprawy najważniejsze są spotkania i rozmowy z mieszkańcami granicy. W 30 miejscowościach przygranicznych zorganizowane zostaną warsztaty.

Wczoraj były w Szczecinie, gdzie prowadziły warsztaty.

Więcej o Rowerowym Domu Kultury tutaj

:: galeria fotografii Rowerowe Dziewczyny, czyli Rowerowy Dom Kultury zajechał do Szczecina

foto dzięki www.ddfoto.pl
wszelkie prawa zastrzeżone

foto dzięki www.ddfoto.pl
wszelkie prawa zastrzeżone

Kierunek Szczecin - Dobry Kierunek!

U nas znajdziesz aktualne informacje o najciekawszych wydarzeniach, imprezach oraz koncertach w Szczecinie.

Co więcej?

Bogate fotogalerie szczecińskich miejsc/imprez/wydarzeń!

UWAGA
Jeżeli ta informacja jest błędna/nieaktualna - powiadom nas o tym, postaramy się ją zaktualizować...

http://www.kierunek.szczecin.pl/wp-content/uploads/2016/05/2016-05-29-szczecin-Rowerowy-Dom-Kultury-03-960x640.jpghttp://www.kierunek.szczecin.pl/wp-content/uploads/2016/05/2016-05-29-szczecin-Rowerowy-Dom-Kultury-03-146x146.jpgkierunek SzczecinartykułyfotografieINFOrmacjeSzczecin w obiektywieDDFoTo - fotograf w Szczecinie,fotorelacje - fotoreportaże - zdjęcia z imprez w Szczecinie,Galerie zdjęć - galerie fotografii,Szczecin - miniFOTOREPORTAŻ - w Szczecinie,Szczecin na rowerze - rowerowy Szczecin,Szczecin w obiektywie - fotografie Szczecina
Dziś zupełnie przypadkiem spotkałem na trasie swojej rowerowej wycieczki dziewczyny z RDK, czyli Rowerowego Domu Kultury. Wracając też je spotkałem, a w takie przypadki to już nie wierzę... Dobrze, że udało mi się zamienić z nimi parę słów i wykonać im kilka fotografii... Dzięki temu będę mógł przybliżyć Wam zamierzenie dwóch dziewczyn,...