ARCHIWUM. Szczecin. Projekcje filmowe. 04.02.2014. Nemesis @ Collegium Balticum

30/01/2014 0 przez kierunek Szczecin

Szczecin, projekcje filmowe, Nemesis, Collegium Balticum, Deutsch Polnisher Film Verein, Fundacja Współpracy Polsko-Niemieckiej, 04.02.2014, do przerwy 0:2, w Szczecinie

Szczecin, projekcje filmowe, Nemesis, Collegium Balticum, Deutsch Polnisher Film Verein , Fundacja Współpracy Polsko-Niemieckiej, 04.02.2014, do przerwy 0:2, w SzczecinieFilm: Nemesis
GDZIE: Collegium Balticum. ul. Mieszka I 61C. SZCZECIN
aula A
KIEDY: 4 LUTEGO 2014 (wtorek), START GODZ. 17:00
BILETY: wstęp bezpłatny

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnej projekcji filmu fabularnego pt. „Nemesis” która odbędzie się w siedzibie Szczecińskiej Szkoły Wyższej Collegium Balticum przy ul. Mieszka I 61 C.

Film powstał dzięki współpracy Deutsch Polnisher Film Verein z Flansburga w Niemczech, został zrealizowanego w ramach projektu filmowego „Do przerwy 0:2”. Projekt filmowy dofinansowany jest ze środków Fundacji Współpracy Polsko – Niemieckiej. Produkcja promuje wiedzę ścisłą w zakresie fizyki kwantowej, filozofii nauki, semantyki oraz wartości rodzinne, zdrową rywalizację w sporcie i merytoryczny dialog.

czas trwania: 60 minut

Zarys fabuły: Wojtek – pracownik naukowy Instytutu Fizyki Uniwersytetu Szczecińskiego marzy o zrobieniu doktoratu w Niemczech we Flansbergu. Pewnego dnia dostaje pozytywną odpowiedź z uczelni i wraz ze swoją dziewczyną postanawia wyjechać do Niemiec. W jego związku pojawiają się cechy głębokiego kryzysu. Losy bohaterów związane zostaną z tajemniczą formą „Nemesis”, w trakcie których bohater filmu cofnie się do czasów dzieciństwa, gdzie zetknął się z wielką zagadką.