ARCHIWUM. Szczecin. SPORT. Wydarzenia. 27.07.2014. Futbol Amerykański I Liga – mecz Husaria Szczecin vs Kraków Kings @ Stadion przy ul. Witkiewicza w Szczecinie

ARCHIWUM. Szczecin. SPORT. Wydarzenia. 27.07.2014. Futbol Amerykański I Liga – mecz Husaria Szczecin vs Kraków Kings @ Stadion przy ul. Witkiewicza w Szczecinie

22/07/2014 0 przez Imprezy w Szczecinie

Szczecin, futbol amerykański, mecz, american football, Witkiewicza, Husaria Szczecin, Kraków Kings, w Szczecinie

Szczecin, futbol amerykański, mecz, american football, Witkiewicza, Husaria Szczecin, Bielawa Owls, w SzczecinieWydarzenie: Mecz futbolu amerykańskiego
I Liga Polskiego Związku Futbolu Amerykańskiego
Husaria Szczecin vs Kraków Kings
kiedy: 27 lipca 2014 (niedziela), start godz. 12:00
gdzie: Boisko MOSiR. ul. Witkiewicza. Szczecin
bilety: wstęp wolny

W niedzielę 27 lipca o godzinie 12:00 na boisku przy ulicy Witkiewicza w Szczecinie Husaria rozegra półfinałowy mecz rozgrywek 2014 I Ligi Futbolu Amerykańskiego.

BĘDZIE SIĘ DZIAŁO!!!

Goście z Krakowa w tej chwili mają na swoim koncie 4 zwycięstwa i 4 porażki.

Aktualny bilans spotkań Husarzy i Królów to tylko jeden mecz – półfinałowe spotkanie PLFA I, które odbyło się 6 lipca 2013 w Szczecinie. Górą w tym meczu byli gospodarze. Husaria Szczecin pokonała Kingsów 44 do 14 i zapewniła sobie tym samym awans do finału rozgrywek.

Dla Szczecinian zbliżający się mecz i wygrana jest niezbędnym krokiem, w kierunku obrony tytułu mistrza PLFA I, natomiast dla gości z Krakowa szansą na rewanż, za zeszłoroczną porażkę.

Kto zmierzy się ze zwycięzcą półfinału Lowlanders Białystok vs. Cougars Szczecin/Tychy Falcons? Odpowiedź na to pytanie poznamy 27 lipca.

Meczowy piknik:

W specjalnie przygotowanej strefie dla dzieci pojawi się klaun z pomocnicą, który zabawiać będzie najmłodszych. Pojawią się również dmuchane zamki-skakańce. Działać będzie również husariowy sklep z gadżetami, a o to, aby brzuchy naszych kibiców nie pozostały puste zadba ekipa Bro Burgers.

Zapraszamy serdecznie całe rodziny!