ARCHIWUM. Szczecin. Targi. Wydarzenia. 18.10.2018. Targów Pracodawców @ Hotel Novotel

ARCHIWUM. Szczecin. Targi. Wydarzenia. 18.10.2018. Targów Pracodawców @ Hotel Novotel

15/10/2018 0 przez Imprezy w Szczecinie

Targi Pracodawców pod hasłem „Tu chcesz pracować”…

18.10.2018 Targi PracodawcówWydarzenie: Targi Pracodawców „Tu chcesz pracować”
GDZIE: Hotel Novotel. ul. 3 Maja 31. 70-215 Szczecin [zobacz w google street view]
KIEDY: 18 października 2018 (czwartek), godz. 10:00-17:00
Bilety: wstęp wolny

Związek Pracodawców Pomorza Zachodniego zaprasza na drugą edycję Targów Pracodawców pod hasłem „Tu chcesz pracować”.

Targi Pracodawców to jedyne takie targi na Pomorzu Zachodnim, które pozwalają dotrzeć przedsiębiorcom do potencjalnych pracowników nie tylko z ofertami pracy, ale również z informacją o jakości miejsca pracy i renomie firmy. Jest to bardzo istotna kwestia, zwłaszcza przy obecnie występującej tendencji rynku pracownika.

Do wzięcia udziału w wydarzeniu zaproszeni zostali tylko lokalni przedsiębiorcy, ponieważ jego głównym zamysłem jest to, aby zdolni ludzie oraz eksperci z różnorodnych branż pozostali w naszym województwie, zasilając szeregi regionalnych firm.

Otoczenie, w którym będzie odbywało się wydarzenie nie jest przypadkowe – hotel Novotel w Szczecinie to miejsce o charakterze biznesowym, które pozwoli na pokazanie się pracodawcom z jak najlepszej strony.

Wydarzenie skierowane jest zarówno dla specjalistów, osób już pracujących i szukających nowego zatrudnienia jak również do ludzi młodych i studentów, którzy dopiero wchodzą na rynek pracy.

Przedsiębiorcy przygotowali wiele ofert stażowych oraz programów praktyk, które pozwolą na zdobycie cennego doświadczenia jak i będą doskonałą możliwością do pogodzenia pracy z nauką.

Każdy z uczestników Targów będzie miał możliwość odebrania na miejscu Katalogu Dobrych Pracodawców, który jest zbiorem najważniejszych informacji o wystawcach.

Targom towarzyszyć będą dodatkowe atrakcje, skierowane zarówno do pracodawców jak i do przyszłych pracowników. W specjalnie przygotowanej Strefie Wiedzy będzie możliwość uczestniczenia w warsztatach, które poprowadzą eksperci z poszczególnych firm. Wybierając się na targi warto zabrać ze sobą nawet kilkanaście kopii swojego CV.

Z wystawcami oraz ofertami pracy można zapoznać się wcześniej na stronie www.targipracodawcow.pl

18.10.2018 Targi Pracodawców