ARCHIWUM. Szczecin. WARSZTATY FOTOGRAFICZNE. 10.08.2013. Warsztaty fotograficzne z FotoArtPro @ Szczecin

07/08/2013 0 przez kierunek Szczecin

Szczecin, warsztaty foto, warsztaty fotograficzne, FotoArtPro.pl, w Szczecinie

Szczecin, warsztaty foto, warsztaty fotograficzne, FotoArtPro.pl, w SzczecinieWarsztaty: Warsztaty fotograficzne z FotoArtPro
Gdzie: START: Fabryka. Deptak Bogusława X 4/1. Szczecin
Kiedy: 10 sierpnia 2013 (sobota), start godz. 10:00
koszt: 20zł/osoba – patrz szczegóły
zapisy: foto@fotoartpro.pl – ilość miejsc ograniczona!

W sobotę 10 sierpnia 2013 znany i utalentowany szczeciński fotograf Sławomir Głowacki poprowadzi warsztaty fotograficzne dla początkujących…

:: szczegóły w rozwinięciu…


Na dzielni znany jako Sławek, Sławuś, „Sławomir skup się”, „Sławek, czy mógłbyś odłożyć aparat i przyłączyć się wreszcie do imprezy”, w branży rozpoznawany jako Fotoartpro Szczecin czyli Sławek Głowacki. Duży facet z dużym aparatem.

Z zawodu i powołania fotograf, z zamiłowania koneser piękna i brzydoty, koloru i szarości oraz krytyk/wielbiciel kulinarny i smakosz kawy. Należy do elitarnego, tajnego klubu szczecinian, którzy nie narzekają na Szczecin, a wręcz przeciwnie, wierzą, że mieszkają w mieście pięknym, tajemniczym i w ogromnej części nieodkrytym. Ma misję wydobycia całej urody Szczecina – starych kamienic, wąskich uliczek, ukrytych podwórek, pierwszych krokusów i bezdomnych.

Ponadto najchętniej połączyłby podziemnym kanałem Szczecin z Berlinem, gdzie spędza mnóstwo czasu łażąc za ludźmi (artystami, bezdomnymi, mieszkańcami) i nękając ich (czule) zdjęciami. Oprócz legalnie uzyskiwanych akredytacji na koncerty gwiazd, spektakle teatralne i festiwale nie zawaha się użyć pochlebstwa, zręcznej nawijki czy powłóczystego spojrzenia, żeby uzyskać MATERIAŁ.

WARSZTATY FOTOGRAFICZNE z Foto Art Pro
10.08.2013 godz. 10:00 start w Fabryce, koszt 20zł/osoba

Podczas warsztatów Sławek otoczy opieką was wszystkich – kompletnych nowicjuszy („dobra, to mam ten aparat, co teraz?”) oraz osoby które są bardziej zaawansowane („wczoraj przełączyłem moją lustrzankę z AF na MF, jutro może nawet zrobię zdjęcie”).

Będzie z wami rozmawiał o takich trudnych, tajemniczych słowach jak trójpodział, balans bieli, szumy, czułość, perspektywa. Sławek będzie was maltretował przez 4 godziny, wliczając w to rajd po mieście i próby terenowe.
Potem was wypuści (przynajmniej tak obiecał). Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na foto@fotoartpro.pl – ilość miejsc mocno ograniczona.

UWAGA
Na warsztaty koniecznie zabieramy ze sobą aparat (najlepiej lustrzankę) z naładowanym akumulatorem, pustą kartę pamięci oraz wygodne buty.

Dla osób biorących udział w bieżących warsztatach fotograficznych i chcących wziąć udział w kolejnych (dla średnio-zaawansowanych) równowartość ceny za warsztaty z dnia 10.08.2013 (20zł) zostanie odjęta od ceny udziału w kolejnych warsztatach!

z pracami Sławka możecie zapoznać się m.in. tutaj:
www.facebook.com/fotoartpro

Szczecin, warsztaty foto, warsztaty fotograficzne, FotoArtPro.pl, w SzczecinieWarsztaty: Warsztaty fotograficzne z FotoArtPro
Gdzie: START: Fabryka. Deptak Bogusława X 4/1. Szczecin
Kiedy: 10 sierpnia 2013 (sobota), start godz. 10:00
koszt: 20zł/osoba – patrz szczegóły
zapisy: foto@fotoartpro.pl – ilość miejsc ograniczona!