archiwum. Szczecin. Wydarzenia. 06.07.2014. Wakacje z Kabaretem – SZCZECIN 2014 @ Teatr Letni/Amfiteatr + TVP 2 LIVE

archiwum. Szczecin. Wydarzenia. 06.07.2014. Wakacje z Kabaretem – SZCZECIN 2014 @ Teatr Letni/Amfiteatr + TVP 2 LIVE

30/06/2014 0 przez Imprezy w Szczecinie

Szczecin, amfiteatr, teatr letni, weekend, Park Kasprowicza, kabaret, wakacje z kabaretem, w Szczecinie

Szczecin. Wydarzenia. 06.07.2014. Wakacje z Kabaretem – SZCZECIN 2014 @ Teatr Letni/Amfiteatr + TVP 2 LIVEwydarzenie: Wakacje z Kabaretem
SZCZECIN 2014
Gdzie: Teatr Letni/Amfiteatr. Szczecin
Kiedy: 6 lipca 2014 (niedziela), start godz. 19:30
Bilety: 50-140zł, www.biletynakabarety.pl

Kolejne Wakacje z Kabaretem w Szczecinie oraz na żywo na antenie TVP2.

Tym razem kabarety i zaproszeni goście żartobliwie opowiedzą nam o wakacjach w różnych etapach życia.

W pierwszej części przypomnimy sobie, jak to było, kiedy w dzieciństwie spędzaliśmy wolny czas u dziadków na wsi, jeździliśmy na kolonie czy obozy harcerskie albo wyjeżdżaliśmy z rodzicami na „koniec świata” (czyli nad Bałtyk albo na Mazury).

Druga część kabaretonu będzie poświęcona wakacjom młodzieżowym – buntowniczym i hałaśliwym. Ogniska, gitary, koncerty, woodstocki, w końcu poczucie prawdziwej wolności i mniej lub bardziej przypadkowi znajomi – kto tego nie przeżył, niech zobaczy, co ma do powiedzenia o tym kabaret!

Podczas ostatniej części „Wakacji z Kabaretem” będziemy się wspólnie śmiać z wakacji ludzi dorosłych. Zobaczymy, jak to jest planować wydatki, żeby pojechać do kurortu za granicą czy co zrobić z dziećmi, które też „nagle” mają wakacje.

W kabaretonie wystąpią m.in. Kabaret Moralnego Niepokoju, Ani Mru Mru, Grupa MoCarta, Jurki, Piotr Rogucki, Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn z Olą, Sakreble, Formacja Chatelet z Basią Tomkowiak, aktorzy Rodzinki.pl i inni a całość poprowadzą niezawodni Robert Górski i Marcin „Jabbar” Wójcik.

Powspominajmy i zaplanujmy wspólnie urlop a inspiracją do tego niech będą kolejne „Wakacje z Kabaretem” w Szczecinie i w TVP2!

:: materiał video powiązany z wydarzeniem