spotkanie z Katarzyną Wolnik-Sayną, autorką książki kucharsko-żeglarskiej „Przez morze bez kapci”…

Przez morze bez kapci, Katarzyna Wolnik-SaynaWydarzenie: Spotkanie autorskie z Katarzyną Wolnik-Sayną
Gdzie: Stara Rzeźnia. Ul. Wendy 14. 70-655 Szczecin [zobacz na mapie]
Kiedy: 11 lutego 2018 (niedziela), godz. 16:00
Bilety: wstęp wolny

Kucharska, bo pokazuje proces powstawania reportażu od kuchni. Żeglarska, bo można posłuchać łopotu żagli, komend pokładowych i szumu morza.

Nie ma w niej przepisów na reportaż, ale są emocje i wspomnienia. Okruchy morskiego życia ludzi, dla których morze jest droższe od lądu.

Reportaż dźwiękowy niesie ze sobą cały ładunek emocji, dynamikę wypowiedzi, dźwięk i ciszę, pełniącą rolę niebagatelną. Te dźwięki zarejestrowane na taśmie autorka postanowiła opisać w sposób dotychczas nie praktykowany.

Dodaje do nich własne wspomnienia, refleksje i emocje. Dzięki temu zabiegowi słuchając, możemy poczuć się jak na morzu. Czytając możemy wcielić się w rolę reportera radiowego.

Morze jest soczewką skupiająca i uwypuklająca nasze zalety i wady. To tu trzeba podejmować błyskawicznie najważniejsze decyzje, tu okazuje się ile jesteśmy warci. Słuchając i czytając te morskie opowieści, możemy albo zazdrościć ich bohaterom i autorce, albo wstać i… ruszyć w swój rejs życia.

Przez morze bez kapci, Katarzyna Wolnik-Sayna

Kierunek Szczecin - Dobry Kierunek!

U nas znajdziesz aktualne informacje o najlepszych imprezach, koncertach oraz wydarzeniach w Szczecinie.

Uwaga!
wszelkie informacje o imprezach pochodzą od ich organizatorów i staramy się aby zawsze były aktualne.

portal Kierunek Szczecin nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne zmiany w programie.

http://www.kierunek.szczecin.pl/wp-content/uploads/2018/02/Przez-morze-bez-kapci-Katarzyna-Wolnik-Sayna.jpghttp://www.kierunek.szczecin.pl/wp-content/uploads/2018/02/Przez-morze-bez-kapci-Katarzyna-Wolnik-Sayna-146x146.jpgImprezy w SzczecinieImprezyimprezy archiwumINFOrmacjewykłady/spotkaniaZ Archiwum Kierunkuniedziela w Szczecinie,spotkania autorskie w Szczecinie,Stara Rzeźnia w Szczecinie,weekend w Szczecinie,za darmo w Szczecinie
spotkanie z Katarzyną Wolnik-Sayną, autorką książki kucharsko-żeglarskiej 'Przez morze bez kapci'... Wydarzenie: Spotkanie autorskie z Katarzyną Wolnik-Sayną Gdzie: Stara Rzeźnia. Ul. Wendy 14. 70-655 Szczecin Kiedy: 11 lutego 2018 (niedziela), godz. 16:00 Bilety: wstęp wolny Kucharska, bo pokazuje proces powstawania reportażu od kuchni. Żeglarska, bo można posłuchać łopotu żagli, komend pokładowych i szumu...
➫ podsumowanie wydarzenia:
⬚ co:
Spotkanie autorskie z Katarzyną Wolnik-Sayną
⎚ gdzie:
Stara Rzeźnia, ul. Wendy 14,Szczecin,zachodniopomorskie-70-655
⇘ start:
11/02/2018
⇙ koniec:
11/02/2018
$ bilety: