Święto Wolnych Książek w Szczecinie

12.06.2018 ogólnopolskie Święto Wolnych KsiążekWe wtorek (12 czerwca 2018) obchodzimy coroczne ogólnopolskie Święto Wolnych Książek.

Celem święta jest promowanie idei bookcrossingu oraz czytelnictwa, a także uwolnienie jak największej ilości książek.

W Szczecinie obchody święta odbędą się w przestrzeni miejskiej, pracownicy bibliotek rozdadzą za darmo książki szczecinianom.

Będzie ich można znaleźć około godz. 14:00 nieopodal filii bibliotecznej nr 28 przy Pl. Lotników 7 oraz w okolicach filii bibliotecznej nr 48 na ul. Rydla 93 (Osiedle Słoneczne).

Jak deklarują – nie odejdą, zanim nie rozdadzą wszystkich przygotowanych książek, ale z doświadczenia wiemy, że rozchodzą się one jak świeże bułeczki. Dlatego spieszcie się ich spotkać!

12.06.2018 ogólnopolskie Święto Wolnych Książek

Kierunek Szczecin - Dobry Kierunek!

U nas znajdziesz aktualne informacje o najlepszych imprezach, koncertach oraz wydarzeniach w Szczecinie.

Uwaga!
wszelkie informacje o imprezach pochodzą od ich organizatorów i staramy się aby zawsze były aktualne.

portal Kierunek Szczecin nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne zmiany w programie.

http://www.kierunek.szczecin.pl/wp-content/uploads/2018/06/2018-06-12-ogólnopolskie-Święto-Wolnych-Książek.jpghttp://www.kierunek.szczecin.pl/wp-content/uploads/2018/06/2018-06-12-ogólnopolskie-Święto-Wolnych-Książek-146x146.jpgImprezy w SzczecinieImprezyimprezy archiwumINFOrmacjewykłady/spotkaniaZ Archiwum Kierunkuspotkania - wykłady - zajęcia w Szczecinie,wtorek w Szczecinie,za darmo w Szczecinie
Święto Wolnych Książek w Szczecinie We wtorek (12 czerwca 2018) obchodzimy coroczne ogólnopolskie Święto Wolnych Książek. Celem święta jest promowanie idei bookcrossingu oraz czytelnictwa, a także uwolnienie jak największej ilości książek. W Szczecinie obchody święta odbędą się w przestrzeni miejskiej, pracownicy bibliotek rozdadzą za darmo książki szczecinianom. Będzie ich można znaleźć około godz....