ARCHIWUM. Szczecin. Wydarzenia. 19.05.2019. Wielki piknik Pasji – XVIII Spotkanie Organizacji Pozarządowych Pod Platanami @ Jasne Błonia

ARCHIWUM. Szczecin. Wydarzenia. 19.05.2019. Wielki piknik Pasji – XVIII Spotkanie Organizacji Pozarządowych Pod Platanami @ Jasne Błonia

przez Imprezy w Szczecinie

Wielki Piknik Pasji na Jasnych Błoniach…

Wydarzenie: Wielki piknik Pasji
XVIII Spotkanie Organizacji Pozarządowych Pod Platanami
Gdzie: Jasne Błonia. ul. Piotra Skargi. 71-001 Szczecin
Kiedy: 19 maja 2019 (niedziela), godz. 11:00-18:00

Już od osiemnastu lat, każdego roku szczecińskie organizacje pozarządowe spotykają się w samym sercu miasta, by udowodnić, że Szczecin to nie tylko płynnie działający organizm, połączony siecią ulic, placów, miejsc pracy i instytucji.

Miasto to przede wszystkim ludzie – realizujący swoje pasje i marzenia, zmieniający bliższe i dalsze otoczenie, angażujący się w działania społeczno-artystyczne oraz potrafiący powiedzieć głośno NIE, kiedy trzeba reagować na niesprawiedliwe czy niesprzyjające mieszkańcom działania.

To właśnie oni czekają na to by Was poznać i podzielić się z Wami swoim doświadczeniem, a przede wszystkim pozytywną energią, którą czerpią z aktywnego działania każdego dnia.

W niedzielę na Jasnych Błoniach odbędzie się Wielki Piknik Pasji, czyli XVIII Szczecińskie Spotkanie Organizacji Pozarządowych pod Platanami.

W trakcie Wielkiego Pikniku Pasji mieszkańcy będą mogli odwiedzić stanowiska przygotowane przez przedstawicieli lokalnych stowarzyszeń i fundacji.

Kierunek Szczecin - Dobry Kierunek!

U nas znajdziesz aktualne informacje o najlepszych imprezach, koncertach oraz wydarzeniach w Szczecinie.

Uwaga!
wszelkie informacje o imprezach pochodzą od ich organizatorów i staramy się aby zawsze były aktualne.

portal Kierunek Szczecin nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne zmiany w programie.