wycieczka po Pomorzanach z Przemkiem Głową…

Przemek Głowa, SzczecinWydarzenie: Wycieczka z Głową – Pomorzany
Gdzie: początek i koniec: OFF Marina. Ul. Chmielewskiego 18. 70-028 Szczecin
Kiedy: 20 maja 2018 (niedziela), godz. 11:11
Bilety: wstęp wolny

Znany i lubiany alternatywny przewodnik miejski Przemek Głowa oprowadzi po swoich rodzinnych rejonach Szczecina, co daje gwarancję nie tylko świetnej merytorycznie wyprawy, ale i sentymentalnej podróży do czasów jego młodości.

Tego dnia będzie można usłyszeć niezwykle ciekawą opowieść o okolicy, którą rozpocznie rozmowa o samej OFF Marinie – fascynującym secesyjnym obiekcie z BARDZO bujną przeszłością.

Po tym uczestnicy wycieczki wyruszą ulicą Kolumba, poznamy m.in. historię browaru, szpitala czy artystów licznie zamieszkujących lub pracujących na Pomorzanach (od Rudzika do Lumpa).

Nie zabraknie też chodzenia po wzgórzu, następnie wycieczka ruszy w kierunku dawnego Domu Kultury Hetman, potem przypomnimy sobie lata świetności kina, Transu i wielu innych ciekawych miejsc.

A to tylko garść szczegółów dotyczących zaplanowanego spaceru. Warto dodać, że Przemek Głowa, wychowany w tej części miasta, przygotował sporo niespodzianek, a przypowieści z czasów jego dorastania na Pomorzanach pewnie mogłyby same w sobie stanowić przedmiot osobnego spotkania.

Start wycieczki godz. 11:11, czas trwania ok. 2 i pół godziny

Zbiórka i koniec wycieczki Dziedziniec OFF Marina (ul. Chmielewskiego 18)

Ograniczenia wiekowe: brak, ale nie bierzemy odpowiedzialności za spontaniczne żarty Przemka

Przemek Głowa, Szczecin

Kierunek Szczecin - Dobry Kierunek!

U nas znajdziesz aktualne informacje o najlepszych imprezach, koncertach oraz wydarzeniach w Szczecinie.

Uwaga!
wszelkie informacje o imprezach pochodzą od ich organizatorów i staramy się aby zawsze były aktualne.

portal Kierunek Szczecin nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne zmiany w programie.

http://www.kierunek.szczecin.pl/wp-content/uploads/2016/12/Przemek-Głowa.jpghttp://www.kierunek.szczecin.pl/wp-content/uploads/2016/12/Przemek-Głowa-146x146.jpgImprezy w SzczecinieImprezyimprezy archiwumINFOrmacjewykłady/spotkaniaZ Archiwum Kierunkuniedziela w Szczecinie,Przemek Głowa - alternatywny przewodnik po Szczecinie,spotkania - wykłady - zajęcia w Szczecinie,weekend w Szczecinie,za darmo w Szczecinie,zwiedzanie w Szczecinie
wycieczka po Pomorzanach z Przemkiem Głową... Wydarzenie: Wycieczka z Głową - Pomorzany Gdzie: początek i koniec: OFF Marina. Ul. Chmielewskiego 18. 70-028 Szczecin Kiedy: 20 maja 2018 (niedziela), godz. 11:11 Bilety: wstęp wolny Znany i lubiany alternatywny przewodnik miejski Przemek Głowa oprowadzi po swoich rodzinnych rejonach Szczecina, co daje gwarancję nie tylko świetnej merytorycznie wyprawy,...
➫ podsumowanie wydarzenia:
⬚ co:
Wycieczka z Głową - Pomorzany
⎚ gdzie:
OFF Marina, Ul. Chmielewskiego 18,Szczecin,zachodniopomorskie-70-028
⇘ start:
20/05/2018
⇙ koniec:
20/05/2018
$ bilety: