ARCHIWUM. Szczecin. Wydarzenia. 25.07.2018. zajęcia Tai Chi oraz Frisbee w ramach „Bulwary Miejsce Spotkań” @ Plaża na Wyspie Grodzkiej

ARCHIWUM. Szczecin. Wydarzenia. 25.07.2018. zajęcia Tai Chi oraz Frisbee w ramach „Bulwary Miejsce Spotkań” @ Plaża na Wyspie Grodzkiej

23/07/2018 0 przez Imprezy w Szczecinie

bezpłatne zajęcia Ultimate frisbee oraz Tai Chi Chuan na Wyspie Grodzkiej…

zajecia ulitimate frisbee, Szczecin Wyspa GrodzkaWydarzenie: zajęcia Ultimate frisbee oraz Tai Chi Chuan
Gdzie: Plaża na Wyspie Grodzkiej. 70-655 Szczecin [zobacz w google street view]
Kiedy: 25 lipca 2018 (środa), start godz. 18:00
Bilety: wstęp wolny

Warsztaty ULTIMATE FRISBEE prowadzone są w każdą wakacyjną środę o godz. 18:00. Zajęcia prowadzą zawodnicy KS Albatros Ultimate Szczecin.

Przyjdź z rodziną i przyjaciółmi. Poznaj podstawowe techniki rzutów latającym dyskiem. Weź udział w zabawach dla małych i dużych. Spróbuj swoich sił na meczu.

Łap dysk i dobrą wakacyjną zajawkę!

O godzinie 19:00 rozpoczną się bezpłatne zajęcia Tai Chi Chuan. Zajęcia odbywać się będą w wakacyjne środy na podeście na Wyspie Grodzkiej (za mostem w lewo).

Zajęcia prowadzi Szczecińskie Stowarzyszenie Kung Fu Pięciu Zwierząt oraz Polska.

Tai Chi jest chińską sztuką walki zaliczaną do grupy systemów wewnętrznych, uprawianą zarówno w celu samoobrony jak i dla korzyści zdrowotnych.

Trening Tai Chi obejmuje:

  • praktykę form (ręcznych, z bronią)
  • ćwiczenia z partnerem (pchające dłonie, lepkie ręce),
  • ćwiczenia oddechowe (Chi Kung)

Na zajęciach prezentowane będą praktyczne, bojowe zastosowania technik ukrytych w formie, nie zabraknie więc ćwiczeń w parach.

Inicjatywa realizowana przy współpracy z Polską Fundacją Przeciwdziałania Uzależnieniom w ramach projektu „Bulwary Miejsce Spotkań”.

zajecia ulitimate frisbee, Szczecin Wyspa Grodzka