ARCHIWUM. Szczecin – dla maturzysty – dla gimnazjalisty – promocje, pomoce, repetytoria, powtórki. Księgarnia OMNIBUS

15/01/2009 1 przez kierunek Szczecin

Cóż gimnazjaliści w Szczecinie dopiero co skończyli pisać próbne egzaminy, maturzyści podobnie. Wyniki swoich egzaminów poznają już wkrótce to dobry moment aby odpowiedzieć sobie na pytanie czy już jestem gotowy, gotowa?

No właśnie – niezależnie od tego czy odpowiecie na to pytanie twierdząco czy nie – warto zapoznać się z inicjatywą szczecińskiej Księgarni OMNIBUS, która przygotowała akcję Sezon na Gimnazjalistę i Maturzystę – z repetytorium i powtórka jeszcze się podciągniesz. W ramach tej akcji księgarnia Omnibus prezentuje ofertę specjalną dzięki której w jednym miejscu będzie można zapoznać się z ogromną ofertą rozmaitych repetytoriów i powtórek do wszystkich maturalnych/gimnazjalnych przedmiotów wchodzących w skład egzaminów w tym również języków obcych – przypomnijmy, że Omnibus to księgarnia językowa i edukacyjna.

Warto zatem odwiedzić księgarnię aby sprawdzić co takiego przygotowali wydawcy aby pomóc w zdaniu tak ważnych przecież egzaminów. Zachęcamy tym bardziej, że nadchodzą ferie zimowe więc zawsze znajdzie się choć jeden dzień aby „jeszcze się podciągnąć”.

Gdyby jakakolwiek szkoła była zainteresowana umieszczeniem plakatu akcji na terenie swojej siedziby prosimy o kontakt z ksiegarnią z pewnością pracownicy księgarni odwiedzą Państwa szkołę.

Czas trwania promocji 19.01 – 15.03.2009

Organizator:

Księgarnia Językowa i Edukacyjna Omnibus

Szczecin, ul. Śląska 8

tel. 091- 4334 441

Jak trafić do księgarni?

Wyświetl większą mapę