ARCHIWUM. Szczecin. Impreza. 28.03.2010. Niedziela. Szczecińska Giełda Zoologiczna

24/03/2010 2 przez kierunek Szczecin

W dniu 28 marca 2010 odbędzie się kolejna Szczecińska Giełda Zoologiczna

Jak już pisaliśmy wcześniej Szczecińska Giełda Zoologiczna dopiero rozkręca się w nowym miejscu (Dom Kultury Słowianin). Z każdym tygodniem należy spodziewać się coraz większej liczby atrakcji…

Miejsce: Dom Kultury Słowianin
Czas: 28 marca 2010, godz. 10:00 – 14:00
Bilety: 5zł do nabycia przed wejściem

Organizatorzy zapraszają w najbliższą niedzielę (28 marca) oferując szereg atrakcji, w tym tygodniu zobaczyć będzie można między innymi zwierzęta terrarystyczne, które gościnnie odwiedzą giełdę przyjeżdżając aż z Łodzi.
Wśród obecnych na giełdzie nie zabraknie również lekarza weterynarii, który w ramach białej niedzieli będzie bezpłatnie udzielał rad posiadaczom zwierząt (lek. wet. Grażyna Gunia).

W charakterze gości imprezy będzie również Pani Teresa Piątkiewicz ze Szczecińskiego Zwierzęcego Telefonu Zaufania – walcząca między innymi o dobro szczecińskich kotów stoczniowych.

Dla każdego chętnego oferujemy możliwość bezpośredniej pomocy – zapraszamy do przynoszenia karmy dla kotów – na miejscu będą przedstawiciele komitetu, którzy są bezpośrednio zaangażowani w karmienie kotów na terenie stoczni. Można z nimi porozmawiać i dowiedzieć się jak dużo już zrobili i jak wiele pozostało do zrobienia.

Do zobaczenia na giełdzie!