Kawęczyn. IV Festiwal Witariada 2023.

Kawęczyn. IV Festiwal Witariada 2023.

20/06/2023 Wyłączono przez kierunek Szczecin

Zostań zdrowszą i lepszą wersją siebi. Idelaną okazją ku temu będzie udział w IV edycji największego festiwalu witariańskiego na świecie, czyli Witariadzie

Festiwal odbędzie się w weekend 21-23 lipca 2023 roku.

Witariada to impreza skierowana do osób, które kochają zdrowy tryb życia, dbają o to, co kładą na talerz i lubią być w kontakcie z naturą, a także dla tych których ważny jest rozwój osobisty.

Organizatorzy przewidzieli w tym roku wiele atrakcji rodzinnych, koncerty oraz specjalne
strefy tematyczne, które zabawią (ucząc) każdego. Motywem przewodnim Witariady w tym roku będzie jednak rozwój – duchowy i osobisty, w relacji z samym sobą oraz z innymi!

Zostań silniejszą wersją samego siebie!

W czasach, gdy w sklepach i restauracjach króluje niezdrowa żywność, a zanieczyszczenie powietrza przekracza kolejne dozwolone normy, warto zadbać o swoje zdrowie i nie tylko zagłębić się w tematykę zdrowego odżywiania, ale również rozważyć wprowadzenie do swojego życia zmian.

Zdrowe żywienie to jednak nie wszystko! Poza oczywistymi plusami XXI wiek zaoferował nam również stres, przebodźcowanie, szum informacyjny i wypalenie – niestety nie tylko zawodowe, ale i w życiu prywatnym. Remedium już blisko, wręcz na wyciągnięcie ręki.

Wszystkie dręczące Cię pytania znajdą swoje odpowiedzi podczas Festiwalu Witariada. To tutaj połączysz fantastycznie spędzony czas z poznawaniem samego siebie i nauką wszystkiego, czego potrzeba ci, aby stanąć na nogi, pokochać swoje życie i stać się po prostu lepszą i zdrowszą wersją samego siebie.

Trzy dni festiwalu WItariada 2023 to panele edukacyjne, wykłady i rozmowy na tematy związane z żywieniem, alternatywnymi metodami uzdrawiania, rozwojem osobistym i duchowym, profilaktyką czy ekologią.

W planach są również aktywności takie jak medytacja, zajęcia sportowe, joga, taniec, ćwiczenia oddechowe oraz świetne, wieczorne koncerty!

Organizatorzy przewidują również specjalną strefę dla dzieci, witariańską strefę gastronomiczną z naprawdę pysznym jedzeniem, strefę zakupową, wspólne ogniska i… nieustanny uśmiech na twarzy swoich uczestników!

Nad całością wydarzenia czuwać będą Mariusz Budrowski oraz Agnieszka Juncewicz, twórcy projektu Odmładzanie na surowo oraz organizatorzy Witariady. Podczas Festiwalu odbędą się liczne zajęcia oraz prelekcje z ich udziałem. Oprócz nich wśród gości specjalnych Witariady pojawią się między innymi specjaliści od rozwoju osobistego i duchowego, ale i specjaliści od żywienia i stylu życia. Podzielą się oni z uczestnikami festiwalu wiedzą, której nie znajdziecie na pierwszym lepszym portalu lifestylowym. Każdy z prelegentów zajmie się zagadnieniami dotyczącymi zarówno ciała jak i
ducha…

Śledź na bieżąco festiwalowe aktualności:

Facebook Festiwalu

Wydarzenie na Facebooku

oficjalna strona festiwalu

Festiwal Witariada 2023 odbędzie się w Gościńcu Wiecha, ul. Gościnna 22, 05-555 Kawęczyn (k. Tarczyna)