ARCHIWUM. Szczecin. Imprezy. 10.09.2010. Murder Death Kill: Reprise (with Junkie Punks). Mezzoforte

22/08/2010 1 przez kierunek Szczecin

Impreza: Murder Death Kill: Reprise (with Junkie Punks)
Miejsce: Mezzoforte. Deptak Bogusława. Szczecin
Czas: 10 września 2010 (piątek), start godz. 21:00
Bilety: 10zł

W piątek 10 września 2010 po wakacyjnej przerwie powraca Murder Death Kill Night!
Pierwsza powakacyjna impreza to między innymi: Junkie Punks (Kraków), Nikola Waters (Szczecin) oraz Off David (Szczecin).

Więcej info i materiały video…

JUNKIE PUNKS – pochodzący z Krakowa duet didżejski. Po raz pierwszy Pendzel i Yapa zagrali jako kolektyw w styczniu 2010. Muzyka w wykonaniu Junkie Punks to szeroko pojęte electro i electropunk. Widocznym i słyszalnym atutem Junkie Punks jest fakt, iż w ich żyłach od lat płynie punk rock. To nadaje duetowi przekładającego się na ogromną energię specyficznego charakteru. Sety Junkie Punks są niezwykle żywiołowe, zarówno pod względem selekcji oraz przejść jak i z powodu osobowości scenicznych Pendzla i Yapy. Numery, które grają chłopaki, to spójna kompilacja najnowszych release’ów, perełek gatunku i znakomitych remiksów kawałków darzonych przez publikę sympatią lub sentymentem. Podczas grania Pendzel i Yapa mają znakomity kontakt z ludźmi, skaczą po didżejce i głośnikach oraz uprawiają stage-diving (który zawsze się udaje, jako że sala jest pełna), stanowiąc tym samym przeciwwagę dla coraz częściej widywanego za didżejką zblazowania. Junkie Punks grają na żywo – ich sety nie są wcześniej przygotowywane. Dzięki temu dostosowują oni graną muzykę do klimatu imprezy i oczekiwań bawiących się na niej ludzi. Junkie Punks docierają do publiki różnych miast – duet grał m.in. w Warszawie, Katowicach, Poznaniu, Łodzi, Krakowie a teraz także w Szczecinie.

więcej info o Junkie Punks
www.myspace.com/junkiepunks
www.facebook.com/junkiepunks

Nikola Waters – Prezes Murder Death Kill records, a co za tym idzie, organizator Murder Death Kill nights. W wolnych chwilach remixer. Zakochany we wszystkim co pojawia się w blogosferze i nie tylko. Wyznawca bitu, hornów i gunshotów, chętnie łączy miejską atmosferę i brzmienia rodem z dżungli. W secie znajdzie miejsce na heavy bass, dirty electro, zulu, a nawet uk funky, grime czy dubstep, choć jako fan metalcore’u lubi grać mocno. Pomysłodawca i reżyser OH! Miłośnik gier karcianych i łososia w każdej postaci.

więcej info o Nikola Waters:
www.myspace.com/nikolawatersmdk
www.mixcloud.com/nikolawaters
www.soundcloud.com/nikola-waters

Off David– wiadomo kto i wiadomo że bez rąk. Trzecia i najmłodsza głowa MDKcrew. W swojej bibliotece ma same gromy a w łapach coraz lepszego skilla. Kiedy trzeba potrafi i spokojnie wbijać beat do głowy.
Serio nie ma rąk.

AFTER Party
Idziemy do jakiegoś nocnego po zaopatrzenie, potem PKP i gdzieś nad morze
materiały video:
Junkie Punks

Nikola Waters