ARCHIWUM. Szczecin. Imprezy. 21.01.2011. Raveriver. Alter Ego

06/01/2011 0 przez kierunek Szczecin

Impreza: RAVERIVER
Zagrają: Alegria (Jazzsticks / DrumObsession / Poznań), Sunekosuri (69labs / Szczecin), Nullptr (RaveRiver / Szczecin), Sp3c1 (RaveRiver / Szczecin)
Gdzie: Alter Ego. Szczecin
Kiedy: 21 stycznia 2011 (piątek), start godz. 21:00
Bilety: 7zł

RaveRiver

RaveRiver to nowa inicjatywa, promująca połamane brzmienia dla mas. Nie ważne czy urodziłeś się już po epoce angielskich ravów albo czy mówi ci coś nazwa Altern-8. Na imprezach spod znaku raveriver dostaniesz wszystko co najlepsze w elektronice. Tym razem w klubie sztuki niepopularnej zagości melodia. Wasze serca porwą, a nogi do tańca poruszą zarówno junglowo drum’n’bassowe szlagiery ostatnich lat, najświeższe nowinki ze światowej sceny. W tą jedną noc jednocześnie
wyszalejecie się i naładujecie baterie przy pozytywnych rollerach na cały następny tydzień.

Podczas RAVERIVER w Alter Ego zagrają:

  • Alegria (Jazzsticks / DrumObsession / Poznań)
  • Sunekosuri (69labs / Szczecin)
  • Nullptr (RaveRiver / Szczecin)
  • Sp3c1 (RaveRiver / Szczecin)

Alegria
Postać poznańskiej sceny klubowej działająca prężnie od 2008 roku. Od 2009 roku zaczyna rozdział „bedroom dj”, ale już trzy miesiące później nagrał pierwszy godzinny miks, dzięki któremu dostał propozycję zagrania w klubie. Od tamtego czasu gra comiesięczne imprezy w poznańskim IQ Clubie wraz z ekipą DrumObsession (której został częścią), a od niedawna także swoje autorskie imprezy z cyklu „Lucid Drumming” w Cafe Novowiejskiej. Dzięki jego inicjatywie jako promotora ekipa DrumObsession sprowadziła do Polski tak ciekawych artystów jak Random Movement (USA), Naibu (FR), Komatic (UK), czy Triad (DE), a w planach ma kolejne warte uwagi projekty. Miał też zaszczyt supportować wiele gwiazd z zagranicy: Anile, Edward Oberon, June Miller, Method One, Netsky, Will Miles, Zyon Base; oraz z Polski: m.in. Reza, Ros (Sabbia), Mortem. Od 2010 współpracuje z Paulem SG w jego nowej wytwórni Jaz zsticks Recordings.

Sunekosuri
Dobrze znany bywalcom AlterEgo. Wychowany na oglądaniu przed telewizorem i nagrywanie pamiętnych audycji Love Parade oraz pierwsze break beaty Westbama. Później trafia na pierwsze sety DJ Hype i ekipy Ganja Cru, jungle, wytwórnie Kemal i Rob Data. W 2001 roku trafia na dramenbejsową audycję w Radiostacji i od tego dnia pozostaje wierny szeroko pojmowanej muzyce Drum and Bass. Od 2007 walczy z winylami szerząc połamane dźwięki. W 2009 roku współorganizuje Festiwal Open Air w Pile nad jeziorem Piaszczystym i zakłada 69labs wraz z PEPE oraz TWD. Obecnie najlepiej odnajduje się w atmosferycznych i liquidowych brzmieniach, ale również nie stroni od ciężkich, neurotycznych i soczystych bassów.

Nullptr
Przebył muzycznie długą drogę, aby ostatecznie odnaleźć się w zakręconych i energicznych junglach inspirowanych jamajką i głębokich dubstepach. We wrześniu debiutował na deskach AlterEgo, od tego czasu regularnie działa na szczecińskiej scenie. Benny Page czy Wild Life Collective. Nie ma opcji, żeby przy jego selekcji nie wskoczyć na parkiet.

Sp3c1
Wychowanek starej angielskiej szkoły, szuka zawsze w muzyce tego „czegoś”. Swoją pierwszą imprezę grał w grudniu 2010. Jest otwarty na wszystkie gatunki ale to co go kręci najbardziej to efekty działalności takich labelów jak Hospital, Viper czy ostatnie gwiazdy Talkin Beatz, a jego dewizą jest „przynajmniej 175 BPM”. Tu możecie spodziewać się naprawdę wszystkiego.