ARCHIWUM. Szczecin. Imprezy. 25.02.2011. RaveRiver #2: Bez PituPitu

14/02/2011 0 przez kierunek Szczecin

Impreza: Rave River #2: Bez PituPitu
Gdzie: Alter Ego. Pl. Batorego 4. Szczecin
Kiedy: 25 lutego 2011 (piątek), start godz. 21:00
Bilety: 7zł

Po melodycznej inauguracji sezonu ekipa RaveRiver wraz klubem AlterEgo atakuje cięższe rytmy w stylistyce starych jungli, drumów, raveów czy alterelectro.
Klimat będzie konkretny jak najgrubsze bassy, a atmosfera na parkiecie wybitnie gorąca. Nie zabraknie również nowinek dubstepowych, liquidowych i innych wynalazków. Całość powinna zadowolić wybredne uszy łowców konkretnych dźwięków.

Osoby dramatu:

  • Blakk aka dr. Amen Bejs [Turn it OFF Rec.]
  • Lunatic [AlterElectro/Reactor7x]
  • Sp3c1 [RaveRiver]
  • Nullptr [RaveRiver]

Każdy z grajków przedstawi po dwa godzinne sety swoich muzycznych inspiracji.

::DR.AMEN BEJS to nikt inny jak znany z breakcore’owych eventów BLAkK, który tym razem okaże ludzką twarz i pozamiata Wami parkiet za pomocą szeroko rozumianego dum’n’bassu z odrobiną szaleństwa.

::Lunatic (AlterElectro / Reactor7x / Szczecin) – fascynat syntetycznych dźwięków i połamanych beatów wszelkiej maści. Przez ostatnie lata grywał w kilku miejscach, z kilkudziesięcioma djs, ale nie to jest najważniejsze. W setach wybuchowy mix ciężkich basów i wkręcających leadów w wielu odsłonach – dirty/electro/fidget/heavy bass/clash. Można spodziewać się tanecznego miksu muzyki z ostatniego ćwierćwiecza. Klawiszowiec dark-elektronicznej formacji Reactor7x oraz lokalny promotor muzyki z kręgów dark-elektronicznej/independent.

::Nullptr znany z bardziej lirycznych odmian jungli wyciągnie z szuflady generator niskich tonów i przeczołga was dubowo dubstepowym tempem.

::Sp3c1 zaserwuje starótkie rave’wowe szlagiery, które będą przystawką do około drumowowych tematów z konkretnym bassem, po czym skropi wszystko nutką swojego liquidowego lukru.